| Sfinnx a întrebat:

Ce credeti ca doare cel mai tare?
Sa iti fie interzis sa iubesti sau sa nu te iubeasca nimeni?

19 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cat ti-e interzis, cred ca exista totusi speranta, dar cand nu te iubeste nimeni, disperarea este mare...
Deci cred ca este mai dureros sa nu fii iubit.

| mona a răspuns:

Pai amandoua dor la fel de tare

| mimiwewem a răspuns:

Să nu te iubească nimeni...

| Bubbico a răspuns:

Sa it fie interzis sa iubesti este mult mai rau, deoarece chiar nu conteaza daca te iubeste sau nu cineva, rezultatul tot acela este...
P.S: Iti spun asta din experienta, stiu cum e sa ti se interzica sa iubesti o persoana crying

| Dariusuu a răspuns:

Cred că doare mai tare să îți fie interzis să iubesti.

Fară iubire nu cred că ai putea trăi, chiar dacă e vorba despre o persoană, un sport, o pasiune.

Și cum poți iubi pe cineva dacă el nici măcar nu-i pasă de tine?

Acum pe bune.

O seară placută îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îţi fie interzis să iubeşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce baricada esti.
oricum ar fi, intodeauna consideram ca problema noastra este cea mai grea/grava...asa ca, depinde de tine cum privesti lucrurile.

| Raiiiisa a răspuns:

Nimeni pe lume nu-ti poate interzice sa iubesti.Cred ca fiecare dintre noi avem sentimente pentru o persoana, chiar daca le tinem ascunse.Sa fie imposibil sa fii cu o persoana pentru care ai face orice si sentimentele sunt reciproce,cred ca asta este cel mai dureros lucrustraight faceCrec ca numai o persoana rece si fara inima nu iubeste!
Chiar daca nu te iubeste cine ti-ai dori,parintii tai sigur ca te iubesc, iar daca vorbim de baietii, cu siguranta exista cineva care te iubeste fie si in ascuns, daca nu, nu iti pierde speranta pentru ca o sa apara atunci cand nu te asteptihappy

| Disharmony a răspuns:

De ce contează atât de mult dacă te iubeşte sau nu cineva? Trăieşti ca să fii pe placul altora, sau trăieşti pentru tine?

| benga94 a răspuns:

Ambele ar fi cam la fel!

| Jackul336 a răspuns:

Nimeni nu poate sa interzica sa iubesti deoarece nu are cum sa te controleze sentimental

sa nu te iubeasca nimeni e trist

| Sfinnx explică:

Este un site pentru intrebari.Traim in Romania si fiecare persoana are DREPTUL SA INTREBE ORICE VREA!

| Adelin89 a răspuns:

La fel de dureroase sunt ambele variante sad

| Clouds a răspuns:

Sa iti fie interzis sa iubesti..parerea mea.

| kristinne a răspuns:

Sa nu te iubeasca nimeni.

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Parerea mea este ca : cel mai tare doare atunci cand iti dai cu un ciocan peste ****!

Nu va mai tot lamentati atat, parca ati fi niste p***zde! MAN UP, si get a life, assfucker!

| Nixs a răspuns:

Eu zic ca e mai dureros sa nu te iubeasca nimeni(ex: tu iubesti o persoana enorm de mult, iar acea persoana nici macar nu te observa SAU isi bate joc de tine) ..si prima e dureroasa dar parerea mea e ca a doua.e cea care te face sa vrei sa nu mai existi

| Kiddu4Strange a răspuns:

Cum sa-ti fie interzis? Eu cred, sincer, ca mai mult doare daca nu te iubeste nimeni, in timp ce tu iubesti cu toata inima...

| Ilusi00n a răspuns:

Sa nu te iubeasca nimeni, zic eu.