| AnnaMarrieee a întrebat:

Ce credeti ca e cel mai important intr-o >relatie?!:]:d

14 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sa iubesti si sa fii iubita!

| wildthing a răspuns:

Dragostea?!

| Cătălina a răspuns:

Intr-o relatie daca nu exista incredere, totul se duce pe apa sambetei.

| Silvia a răspuns:

Să nu pui prea mult suflet.

| Blondamea a răspuns:

Ca ambii parteneri sa se iubeasca

| anDa a răspuns:

Daca va iubiti exista si incredere si respect reciproc, dar cel mai important lucru este sa gasiti intelegere unul la celalalt.

| AndaAndore a răspuns:

Comunicarea si increderea.
Fara astea, dupa parerea mea, o relatie nu ar dura foarte multwinking

| Anakatsu a răspuns:

Sexu?

| kidboo a răspuns:

Respect si sex ora la vitezalaughing

| PisyRock a răspuns:

Respectul reciproc.

| justme_3711 a răspuns:

O relatie se bazeaza pe incredere si pe respectul acordat unul altuialove struck!
si mai ales pe iubire :Xrolling on the floor

| Sonny_5515 a răspuns:

Sa se iubeasca si sa se inteleagabig grin

| KatherineSparks a răspuns:

Întrebarea asta are n formulări, n răspunsuri şi mii de întrebători.
În adolescenţă, într-o relaţie, este important să-ţi păstrezi mintea limpede şi să nu te ataşezi prea mult. După, suferi şi crezi c-ai fost iubit. iubită.
Deocamdată, asta cred. Nu m-am lăsat până acum prostită de un tip şi nici nu o voi face prea curând.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii