| tpu_ank a întrebat:

Ce credeti ca e cel mai important intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| aditzy:) a răspuns:

Cel mai important intr o relatie e sa ai comunicare, sinceritate si multa pasiune de a avea o relatie cu parteneru de viatahappyfara toate astea ar fi in zadar si nu ar mai fi o relatie. o zi buna si plina de viata tpu_ank

14 răspunsuri:
| okei a răspuns:

Cel mai important in relatie este Sinceritatea si Afectiunea fata de partener/a. Daca nu este sinceritate nu este nimic si o relatie nu poate merge conform " planurilor " far sinceritate. O zi buna " ancutzic94 "

mlm
| mlm a răspuns:

Corectitudinea, sinceritatea, increderea si dragostea reciproca. Fara aceste lucruri o relatie nu poate merge mai inainte.Bafta multa.

| kh1ss a răspuns:

Comunicarea si respectul... daca le aveti pe astea... sunteti un cuplu fericit tongue

| raluca_4568 a răspuns:

Intr-o relatie trebuie sa existe foarte multa comunicare, respect unul fata de celalalt, sinceritate, si nu trebuie sate gandesti k toti baietii sunt la fel

Răspuns utilizator avertizat
| cristina_6456 a răspuns:

Sinceritatea dar in primul rand iubirea

auran
| auran a răspuns:

Sexul si respectul sau invers - nu sunt sigura de ordinehee hee

| catthshshshs a răspuns:

Ce este cel mai important? Atentia oferita partenerului, afectiunea, tandretea, sinceritatea...sunt foarte multe lucruri. Cel mai important este sa existe intelegere si foarte multa iubire, ca numai asa relatia va rezista happy

Răspuns utilizator avertizat
| Annitu a răspuns:

@tpu_ank, iti zic eu cui sa ii dai funditabig grinlu aditzy4ank. e si el nou pe site si nu are nici o funditabig grin...

si a dat un raspuns dragutbig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Important intr-o relatie este potrivirea de caracter, sa stii sa cedezi cand trebuie pentru a nu creia o stare in cuplu, sa nu fii gelos, geloasa intotdeauna sa cauti sa îl intelegi pe cel de langa tine, sa stii sa zambesti si sa iubesti cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul cu 2 de x, nu dau detalii ca n-are sens.

Răspuns utilizator avertizat
| simoSTAR a răspuns:

Comunicare, respect, sinceritate...desi nu stiu cati avem parte de astea.