| Rallu5a a întrebat:

Ce credeti ca e sexul? Funda cel mai inventiv rasp.

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Sexul = parte de vorbire care te gâdilă la propiu si te face sa zbori la figurat, cazul acuzativ, numar plural, gen feminin+masculin (exceptie masturbarea care e neutra), functia sintactica de placere absoluta.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Rallu,in practica trebuie sa fii inventiv, nu in vorbe, cand te referi la sex!happy

| justfreelove a răspuns:

Hm, greu de spus, usor de demonstrat big grin Vrei sa vezi?

| ionutzul31 a răspuns:

Deci,practic,este fenomenul prin care se produce o... extorsiune al unui degajament in...tr-o apa si restul poti vedea si pe net.winkinglaughing
Cum a fost asta thinking

| iloveunicorns a răspuns:

O artă happy

| aryana1991 a răspuns:

Ceva mirific pentru cei care stiu sa il practice

| alin322 a răspuns:

Sexual este masturbarea cu un vagin in loc de laba.

| bobik91 a răspuns:

Sexul este...

| SerbanElyan a răspuns:

...este un extraterestru care ori te omoara ori te face bogat si celebru...

| CrazyKitty a răspuns:

O chestie care te inteapa in cel mai rusinos loc.