| jankistu a întrebat:

Ce credeti ca sunt mai importante in viata banii(singuratate) sau familia (sa traesti de pe o zi pe alta)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt necesare amandoua dar si familia este foarte importanta cu banii trebuie sa ii hranesti pe toti si pe tine si este urat si foarte trist sa nu ai familie

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici una nici alta.Sanatateawinking
Degeaba ai bani si o familie buna daca tu esti chinuit de bolihappy
Nimeni nu merita asta, nici macar cel mai rau om insa viata nu alegesad

| liz23 a răspuns:

Important este sa iti umezi telul in viata, intotdeauna sa te gandesti la consecintele pe termen lung, sa ai bani nu este un pacat, dar asta nu insemna ca nu vei iubi. Poti ajunge la un moment dat intre doua drumuri si alegi cu capu nu cu sufletul, binele tau *si poate si al copiilor tai pe viitor.

| dreamerlainen a răspuns:

Ca sa poti sta atent la toate lucrurile ce te inconjoara, trebuie sa ai sanatate.
Cand ai sanatatea si poti observa tot ce se intampla in jurul tau, primul lucru pe care-l vrei sa-l ai e dragostea. Unii dintre noi insa lasa, atunci cand sunt sanatosi, dragostea la o parte si pleaca in cautarea banilor; dar curand isi dau seama ca banii nu te pot duce nici macar la o fericire artificiala - si pleaca in cautarea dragostei.

| iri a răspuns:

Amandoua. Fara bani, in ziua de azi nu ai ce face. In acelasi timp ai nevoie si de oameni pe care sa ii iubesti si care sa te iubeasca.

| Cryzy a răspuns:

Familia deoarece cu ajutorul lor ai putea sa-ti gasesti un serviciu si ai putea face bani pentru a-ti asigura o viata cu toate cele necesare si pentru ca ei te iubesc cel mai mult.

| naviDIabLO a răspuns:

Banii

| remusinho a răspuns:

Importante sunt ambelehappy Dar cred ca e mai importanta familia...degeaba ai bani si nu ai cu cine sa ii cheltui. Eu unul as alege familia fara sa ezit

| godzila a răspuns:

Sa le ai pe amandoua nu se poate?