| Anonima123456dd11 a întrebat:

Ce credeți ca vrea un baiat de la o fata de care le spune prietenilor ca e foarte, foarte frumoasa si ca are corpul super (exprimându se cateodata "as și fu. o").O ia in brate,o saruta la petreceri, ii spune glume cu tentă sexuala, dar apoi se mai sărută si cu o alta fata pe care el o numeste curva si cu care deja a facut... Vrea doar distractie?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pai vezi ce le spune prietenilor, cam aia vrea.

| mihai69 a răspuns:

Adică în afară de bizdă, sau cum?

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca da, vrea distractie.

| SG1995 a răspuns:

Nu evident, da.

| Emma30555 a răspuns:

E mai golanas după cum se exprima, din respect nu trebuia sa se sărute cu o alta fata, măcar trebuia sa aibă grija sa nu se afle. Nu poți sa ști dacă vrea doar o distracție sau nu, dar din descrierea de mai sus balanta înclină spre ceva neserios, daca toate discuțiile sunt doar cu tenta sexuala, și nimic altceva mai romantic sau mai profund, cred ca nu vrea ceva serios

| bbnnmm a răspuns:

Bineînțeles că vrea doar distracție, și-o dorește pentru o noapte, iar după o va numi curvă, la fel cum a procedat și cu cealată fată. Crezi că un băiat care iubește cu adevărat o fată îi complimentează numai corpul și îi spune că ar vrea să o fută? Crezi că un băiat care are sentimente de iubire (sincere și adevărate) pentru o fată se mai sărută cu alta și se culcă cu ea? Bineînțeles că nu. Ideea e că dacă cazi în plasa lui, te va face și pe tine curvă, probabil nici nu o să te mai bage în seamă după ce își termină treaba cu tine, iar tu vei suferi și vei regreta că te-ai culcat cu el. Mai bine dă-i dovadă că nu ești genul de fată naivă și că nu vei fi încă una dintre "cuceririle lui".

| EmmaSimona1323 a răspuns:

One night stand, nimic altceva. Nici gand ceva serios