| alexaalexandra a întrebat:

Ce credeti cand un baiat se uita mereu la tine dar in rest nu te baga deloc in seama? doar se uita insistent si foarte des/

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-are tv acasabig grin

| Razvan a răspuns:

Lasa-l ca doar se joaca. Flirteaza doarwinking

| Malvina24 a răspuns:

Vrea sa fie cu tine dar cum tu nu te-ai prins ca el vrea ca tu sa faci primul pas, se va uita in continuare la tine@

| cretzufinish a răspuns:

E enervant atata tot laughing

| mihaela_7915 a răspuns:

Nu stiu.sa stii ca asa ceva mi s-a int sh mie dar apoi a incetat nu stiu nici in ziua de azi d c se uita asa...

| ffy a răspuns:

Nu fa prostia sa te bagi in seama cu el ca dupa isi i-a grade si se transforma imediat in cel mai mare figurant ...lasa-l sa se agite, dac iti place de el s-ar putea sa nu te poti abtine dar e mai bine ca numai eu stiu cate am avut de suportat cu unul care tot la fel erawinkingbafta:*

| NoName0011 a răspuns:

Ceva ciudat se intampla laughing. Poate ii place ceva la tine, poate pe tine insuti, sau este timid si ii este rusine sa vorbeasca cu tine.

| vinty a răspuns:

Ii plac ochi taiwinking.

| d_9428 a răspuns:

Este evident ca te place daca spui ca se uita atat de insistent la tine dar nu indrazneste sa iti spuna lucrul asta.Probabil este foarte timid asa ca poti face tu un mic pas sa ii dai mai mult curaj.

| marry88 a răspuns:

Poate ii place de tine si este mai timid si asteapta sa faci tu primul pas

| d33a a răspuns:

Poate vede ceva la tine care il atrage... atata tot thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca inclinatiile sale l-ar fi oprit sa devina iubitul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am raspuns bine ieri... Pc-ul asta x(

Acum intrebarea ta: Daca te priveste des si cand te uiti la el intoarce capul este posibil sa fie atras de tine, daca te priveste oarecum probabil ca este ingandurat si priveste dincolo de tine, adica nu te priveste pe tine se uita in gol.

| aviage a răspuns:

Buna alexandra, mie mi s-a intamplat sa se uite cineva dupa mine pentru o perioada ff lunga. se uita asa de obsesiv incat am inceput si eu sa il privesc. in scurt tim incepusem sa il plac. era doar o atractie fizica si din privir. nu ne cunosteam desi invatam in aceias scoala. nu ne bagam nici odata in seama. pana can o colega de-a mea (care este si cea mai buna prietena) mi. a zis ca o sa vb ea cu el. a vorbit. el chair ma placea. si uite asa am ajuns sa fim impreuna.sar era o relatie monotona ptc nu ne cunosteam nu stiam despre ce sa vbim iar el era fff timid. asta a dus la destramare... eu zic ca ar fi bine sa vbesti cu el si sa va cunoasteti. daca si tu il placi afla daca e reciproc shio pote iesi ceva fumos. imi pare bine daca te.am ajutat si imi pare rau daca sfatul meu nu a fost deloc satisfacator happy