| alexaalexandra a întrebat:

Ce credeti cand un baiat se uita mereu la tine dar in rest nu te baga deloc in seama? doar se uita insistent si foarte des/

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexxa18 a răspuns:

Te place, dar este timid...

| Aia cu cap mare a răspuns:

Eo cred ca ii place de tine...
ii fainlaughing? daca da, spune-i tu ca iti place de el...laughing

| vinty a răspuns:

Ii place de tine dar nu are curaj...

| xandra_3994 a răspuns:

Depinde sh de baiat poate e timid si nu are curaj sa te intrebe daca vrei sa te combini cu elwinkingsau poate ii place de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place dar nu stie ce sa faca... poate e un pic mai timid si nu stie cum sa intre in vorba cu tine