| Roxanykmititik a întrebat:

Ce credeti daca te desparti de persoana pe care o iubesti? credeti ca mai am vreo sansa ma impac cu el? pentru ca el zice ca data trecuta ne-am impacat ultima data.:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna nu prea am inteles mare lucru din intrebarea ta dar ca am inteles iti pot explica

daca te desp de perosana p care o iubesti inseamna ca ai un motiv intemeiat poate ca el e devina sau tu

daca mai ai vreo sansa asta numa voi 2 stiti, pentru ca voi 2 stiti ca ati vb sau el cum vb cu tine daca el a zis ca va'ti impacat ultima data clar ca nu

dar daca il iubesti t ti d capul lui ca sa fie bine pentru tine:d

bafta

| dienutzza_5627 a răspuns:

Daca v-a iubiti inca sansa este valabila doar trebuie sa doriti acest lucru amandoi. poate daca ii dau putin timp se gandeste si el si daca te iubeste pana la urma se v-a rezolva totul. Timpul le rezolva pe toate crede-ma, iti zic din propria experienta
Bafta!