| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti daca un baiat se poarta frumos cu tine, iti acorda atentie, imi spune tot si face aproape tot ce zic inseamna ca ma place? Imi spune ca tine la mine dar stiu ca o spune in gluma. Oare isi ascunde sentimentele? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu neaparat te iubeste poate te considera o prietena foarte buna si de incredere de aceea iti spune tot ce face (prietenii foarte buni isi impartasesc ceea ce fac pentru a afla pareri, pentru a fii ajutati sau doar de dragul converstatiei.) dar da poate sa te si iubeasca ( cel mai simplu este sa-l intrebi happy ) sau poate sa te placa si sa nu fie sigur daca te iubeste. happy Sper ca te-am ajutat ( eu sunt baiat) happy mult noroc iar daca este timid este mai bine sa faci tu prima miscare happy

8 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu te place, vrea doar sa te adauge vecina pe FarmBuddy straight face
Serios acuma, din momentul in care a zis ca tine la tine si ai observat ca face tot ce zici trebuia sa iti dai seama ca te place. Un baiat nu se apuca sa ii povesteasca tot felul' de chestii din viata lui unei fete doar asa de faza si daca nu i-ar pasa, nu i-ar face mereu pe plac happy

| neutrino a răspuns:

Sigur te place, chiar te-ar iubi daca-i permiti!

| Mussette a răspuns:

Te place, doar ca nu ti-a zis direct.
Te-a lasat sa realizezi singura asta.

| DauSfaturiBuneRau a răspuns:

Cred că te place. happy

| valeriu1900 a răspuns:

Da da... uite cum te place http://www.tpu.ro/......esaj-acum/

vezi sa nu patesti ca ea.

| baf a răspuns:

Probabil te admira ..eu cred ca da, isi ascunde sentimentele.tu stii mai bine, ar trebui sa simti aceste lucruri, sau vorbeste cu prietenii comuni. poate aflii cevaa

| Memo97 a răspuns:

Nu te place laughing, in situatia asta sunt si eu laughing.

| msKat a răspuns:

Te place. incearca sa faci tu primul pas... BAFTA