| ancutza_2418 a întrebat:

Ce credeti despre baieti fecioara?

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Baiatul fecioara e un tip prea perfectionist. Vrea sa faci totul perfect, sa iasa totul bine, sa nu greseasca cu nimic. Este insa si foarte hotarat si in sensul ca daca ai gresit intr-o relatie cu ceva ti-a dat papucii si asa ramane. E greu sa te distrezi cu un baiat fecioara langa tine. Si era sa uit. Sunt destul de gelosi si nu le place sa le iesi din cuvant sau sa fi mai libertina.

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Pai daca e "fecioara" automat e gay, nu? doar este... FECIOARA

| Sonny a răspuns:

Gay.

Răspuns utilizator avertizat
| iDplm a răspuns:

Lasa zodiile si mai iesi din casa...cauta un baiat "fecioara" rolling on the floor si vezi singura cum e.

| iDplm a răspuns:

Bunicu a fost "fecioara" si o dat bine la bunica si mi-o dat un tata si 2 unchi.

| usernamebpla a răspuns:

Sunt fecioara...si sunt destul de : urat, greu de cap, incet, plictisitor, si pot sa o tin asa zile in sir...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in zodii, nu in horoscop, in ce se intampla maine. prostii d`astealaughing dar in trasaturile zodiei cred pentru ca sunt adevarate.big grin

majoritatea baietilor cu care am stat sunt zodia fecioara, deci iti spun din experientabig grin
sunt fff lipiciosi asa, pupaciosi, dragasatosibig grin asta e un lucru bun.big grin depinde putin de la un baiat la altul, dar majoritatea sunt vorbareti, o sa vorbiti tot timpul la telefon prin msj etcbig grin Sunt fff gelosi. peste firea omeneascaaahee hee) cei mai gelosii. si mai ales ca sunt si curvarii angry(( ddecccii tottiii sunt curvarii.hee hee Majoritatea cauta relatii serioase si pun la suflet. doi dintre prietenii mei "fecioara" plangeau mereu cand ne certam sau chestii din asteabig grin Dar sunt ffff curvarii. asta e cel mai mare defect al lor. si dupa ce ca umbla din floare in floare tot ei sunt gelosi. eu te-as sfatui sa nu stai cu un baiat fecioara big grin depinde cum te potrivesti tu cu el, eu nu prea ma potrivesc, dar naaa. in viata parca numai de astia am partelaughinglaughing) Sper ca ti-am fost utila tongue :*