| STEFANXxX a întrebat:

Ce credeti despre horoscopul de dragoste, el poate minti?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! de cate ori e horoscop la tv, schimb, nu accept sa imi traiesc, sa-mi coordonez viata, dragostea dupa cum vor cei mai "isteti" horoscopisti, nu ma incred in asa ceva, nu am crezut si nici nu voi crede, daca asculti horoscopul zodiei tale pe 7 posturi, vei vedea ca fiecare zice diferit invelit in alta nuanta.deci cred ca suntem cu picioarele pe pamant si ne putem ghida dupa bunul nostru plac, nu cum zice Zvarlefus, Nety Sandu.etc.dar fiecare e dator sa creada ce vrea.
O zi buna!

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles,nu fi atat de naiv!
Cum poate sa-ti hotarasca un horoscop,in esenta alti oameni,ce noroc ai tu in dragoste,sau ce ti se va intampla?
Au interesul lor,isi fac treaba,isi baga banii in buzunar,ajunge ca tu sa ii crezi sau sa te lasi influentat!
Daca ar fi real,cu totii am asculta numai de horoscop si nu am face absolut nimic altceva,de teama ca ne va merge rau!
Nu realizezi ca-ti vaduvesti viata de o multime de sanse care vor trece pe langa tine,pentru ca un om strain a scris intr-un ziar ca azi nu-ti merge bine?
Te-ai gandit cati altii sunt nascuti in aceeasi zi si in acelasi an cu tine?
Ai senzatia ca aveti vietile,gandurile si sentimentele identice?
Copilul ala din Africa,de exemplu,nascut in aceeasi zi cu tine,poate moare de foame exact cand citesti tu raspunsul meu,oare ii spunea horoscopul lucrul asta?
Bazeaza-te pe mintea si sufletul tau, nu permite nimanui sa iti ingradeasca libertatea si indrazneala, nu-ti pune singur ochelari de cal la creier!

| Sheili a răspuns:

Nu sigur ca nu, deoarece acei oameni nu stiu viata ta personala tu te conduci dupa inima ta dar nu dupa horoscop sau internet...

| s3byk91 a răspuns:

laughing) Nu sunt de parere ca ar trebui sa ascultam "prezicerile" astea

Răspuns utilizator avertizat
| Fortune a răspuns:

E demonstrat stiintific, n-are cum sa minta.
e scris in stele!

| subfocus a răspuns:

Intreaba-ti neuronul ala singur care il mai ai. da ai grija ca e batran rau

| palex1988 a răspuns:

Scris in stele, ne scris in stele...cel mai bine citesti aici: https://www.horoscopurania.ro/horoscop-dragoste