| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre operatia de labioplastie?
Sunt foarte nesigura pe mine si ajung sa plang din aceasta cauza. M-am culcat cu 2 baieti pana acum si amandoi au comentat ca arata ciudat, urat si prea lungi. Ce cred baietii despre asta? Chiar le pasa?

Răspuns Câştigător
| TudoracheAndr a răspuns:

Majoritatii baietilor nu, daca te iubesc cu adevarat nu le pasa. am fost cu o fata care avea labiile un pic mai mari, dar nu ma deranja... sexul era genial cu ea. si o iubeam. exista si operatie, da, poti sa o faci daca ai bani multi si te ajuta la stima de sine... dar mai bine mai astepti sa fii cu mai multi baieti. nu te rusina de corpul tau, alte persoane nu au membre, degete, ochi, Doamne fereste

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fițe de proști! Sunt barbat si nu vad nimic gresit in asta. Dacă te-ai culcat cu niste imaturi, asta e. Pe barbati ii excita labiile mai altfel decat ar trebui sa fie.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu le pasa baietilor, doar cretinilor sau celor cu puta mica, ca-s frustrati de miicomea din pantaloni sau din cauza imposibilitatii sa satisfaca o fata si atunci o iau precum inainte, cautandu-ti tie vina.
Nu uita ca si ei la randul lor au penisuri mici, subtiri sau strambe si totusi, tu nu i-ai jignit.
Macar erau buni la pat? Ti-au oferit orgasme vaginale?
Adica erau barbati adevarati, sau doar niste labagii de duzina?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa se recurga la efectuarea operatiei chirurgicale de labioplastie in cazulrile in care marimea, forma sau aspectul labiilor mici in general dar si a labiilor mari este inestetica. Operatia chirurgicala de labioplastie decurge asa cum este prezentat in urmatorul film educational :
https://www.youtube.com/watch?v=u5zhApynHXM
Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Te-ai culcat cu doi idioți.
Nu trebuie să crezi că ai tu o problemă dacă niște proști nu știu să te aprecieze așa cum ești. Ca să nu mai spun că sunt destui care apreciază niște buze mai proeminente, să aibă cu ce să-și desfete limba când fac un cunilingus înainte să treacă la acțiunea propriu-zisă.
Dar dacă e musai și tu crezi că nu poți trăi cu fofo așa cărnoasă, te poți opera. Dar ar trebui să ai în vedere că vei pierde foarte mult din sensibilitate și s-ar putea ca pe urmă să nu mai simți așa multă plăcere când faci sex, nici măcar de una singură...

| Sofer a răspuns:

Ai nimerit 2 băieți pretențioși de aspectul veveriței tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cu ce fel de persoane te-ai văzut de au astfel de obiecții?

| Paul754880338 a răspuns:

Nu te lasa atat de usor influentata!

| christine99 a răspuns:

Vei ajunge sa fii tratata ca un sac de box cu atitudinea asta, esti prea nesigura pe tine, accepta-te asa cum esti.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Spune le si tu o ca au mica laughing)
Fiecare femeie avem pasaricu diferit nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni...

| Delocimportant a răspuns:

Altii (ca mine) n.au deloc iubita, iar altii ajung si sa se culce cu o femeie, si, culmea, tot ei se declara nemultumiti.

| 69hardaf a răspuns:

Nu le pasa doar te ai culcat tu cu 2 fraieri care nu stiu sa te aprecieze.
de multe ori aspectul fizic conteaza in randul minților de copii.

| 69hardaf a răspuns:

Ancaval,da mi mesaj cu instagramul tau ca numai am felicitarilaughing