| Diieniita a întrebat:

Ce credeti despre poza mea. funda

Răspuns Câştigător
| BoBBy a răspuns:

Sexy si rea laughing)))

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Neclară. Dacă nu dau un zoom serios, nu-mi dau seama facă eşti cu faţa sau cu spatele.
Ca să nu mai vorbim că poza cu totul e şuie (strâmbă).

| escroaca a răspuns:

Shmechera

| misterioaѕa a răspuns:

La 12 ani.arati f bine ...esti frumoasa! imi place de tine

pa, pa

| Delire a răspuns:

Buna! e stramba poza, incearca sa iti faci alta! asta pare cam fortata

| BomBonika_9617 a răspuns:

Sincerhee hee Parca esti paralizata laughing stai de parca ai ramas cu ceva sechele laughing call meucall meucall meucall meu Mi se pare NASHPA call meucall meucall meu! Funda :* am fost sincerabatting eyelashes iar cei care or sa puna "fff frumos " rolling on the floor mint! Apreciaza sinceritatea meawinking

| aly a răspuns:

Esti prea frumoasa sa moara gibilan

| aly a răspuns:

Esti prea urata sa moara gibilan

| black24 a răspuns:

Picioare strambe, capul stramb straight face
asa nu...

| Andrei10_8749 a răspuns:

Stramba

| mejustme444 a răspuns:

Parca ai probleme de digestie.Scuze dar am fost sincera...cred ca e un pic cam fortata

| LolikShikariBlondeGirl a răspuns:

Uuusmug funda? paaai funda o dai cui iti admira poza probabil, nu?laughing si nu vad vorbe de lauda din partea nimanui! Esti naspa:p te pup:p