| dexaaa a întrebat:

Ce credeti despre relatiile cu cei din aceeasi clasa cu voi?

Răspuns Câştigător
| BuBu_6079 a răspuns:

Pai...sunt oklove struckacum depinde de cat timp iti place cu persoana iubitalove struckdaca esti genul care se plictiseste repede nu va tine dar daca esti genul caruia ii place sa petreaca cat mai mult timp cu partenerul sunt cele mai binevenite:X

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu pot să spun că nu sunt de acord, însă nici nu le susţin. Dacă în relaţie apare o eventuală ceartă, ea va avea efecte asupra celor doi pe tot parcursul gimnaziului sau liceului. Şi crede-mă, nu e deloc plăcut să stai în aceeaşi încăpere cu cineva cu care ştii că ai trăit anumite lucruri şi pentru care ai avut diferite sentimente. Plus că la un moment dat intervine şi banalitatea.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt ok pana in clipa in care intervin certurile sau despartirile, pentru ca e dureros sa vezi zilnic chipul celui pe care il iubesti sau l-ai iubit si nu mai puteti fi impreuna. e ca si cum ai suci cutitul in rana, insa in rest sunt ok.

| adryna a răspuns:

Sunt cele mai dezavantoajoase dupa parerea mea. daca te desparti veti avea de suferit amindoi veti fi nevoiti sa va vedeti zilnik.si daca veti avea o relatie totusi veti avea multe impedimente caci va vedeti zilnik si sunt momente cind te saturi sa-l vezi atit de des si sa vb atit de mult.va veti plictisi in cel mai scurt timp.dar totul depinde de caracter si de multe altele insa de obiceei sunt relatii de scurta durata fara mari satisfactii.

| Dєєค a răspuns:

Pot fi mai avantajoase:* Uite de ex fiindca iti e si coleg de mai mult timp te-ai obisnuit deja cu el si il cunosti mai bine. El stie materiile la care esti buna, stie ce penar ai, ce culoare are pixul cu care scrii, stie cum obisnuiesti sa stai in bancathinking Adica dupa parerea mea te cunoaste mai bine o persoana cu care esti in clasa de cativa anihappy

| LittleKiss a răspuns:

Pai...daca vrei o relatie "foarte" publica, este de preferat una cu un coleg din clasa. Si prietena mea cea mai buna este cu un coleg de'al nostru ( ea fiind in aceeasi clasa cu mine) si stau toata ziua bot in bot laughing si bineinteles mie nu'mi comvine, fiindca petrece mai mult timp cu el decat cu mine, dar sunt fericita pentru ei :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de relatii? De rudenie, de ura, de iubire?

| andreeadeea_4193 a răspuns:

Eu cred ca sunt ok.chiar faine.eu si prietenul meu am fost in aceeasi cls la liceu si suntem si acum impreuna avem 6 ani jumatate.totul e fost frumos.nu regret nici o clipa