| CristinaElena96 a întrebat:

Ce credeti despre relatiile de exemplu dintr-o fata de 14 si un tip de 18? vad ca relatiile astea sunt la modahee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat. Depinde ce vrea de la relatzie. depinde daca are incredere in tine. si te intzelegee. depinde de toate astea.

Nu'i nimic in neeregula sa ai o relatzie de genu daca el è baiat bun. si "golan" sa fie. daca te respecta, intelege, are incredere in tine, si te iubeste. poate merge. pentru. ca va avea timp pentru. tine. si timp pentru. prietenii si. prostiile ce le face impreuna cu eii. si crede-ma ca daca te iubeste nu te tradeaza.:*>big grin

14 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

La 14 ani.nu-i normal sa ai o.relatie! ai putea avea o amicitie!

| axel007 a răspuns:

Daca ei se iubesc si se inteleg bine varsta nu conteaza!

| karrinna a răspuns:

Nu conteaza ce zice lumea despre cei 2 conteaza ca intre ei sa existe comunicare. Moda vine si trece

| baru a răspuns:

Salut. Intradevar, la ora actuala se poarta tot cea ce este deplasat. Mos la 90 de ani, cu pustoaica de 19 ani. Intradevar este la moda. Dar; Fi sigura ca un viitor nu va avea nici unul dintre ei. Nu are cum sa functioneze o asemenea relatie. La 14 si la 18 ani, diferenta nmu este asa de mare. Dar consider ca este prea devreme pentru a incepe o prietenie adevarata. Merg mai departe. Aicia, conteaza cel mai mult baiatul. Daca este cu bun simt, si cauta numai prietenia, totul este OK. Daca el cauta sexul, lucrurile se schimba. Deoarece o fata de 14 ani, nu are experienta lui si el o poate prosti. Deci; Eu nu stiu ce esti fata sau baiat, dar din punctul meu de vedere, fara omenie si bun simt, nu se poate construi o prietenie adevarata. Pa

| BiCo a răspuns:

Nu prea cred ca trebuie sa se mearga asa de departe dar la unii se poate happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. E diferenta de 4 ani thinking ce este asa gravhappy Eu am o relatie ft serioasa [eu 17 el 21]aceias diferenta si ne intelegem, respectam si iubim ft multhappy. Gandeste-te ca fatuca aceea va creste, iar daca baiatul are cat de cat capul pe umeri va invata multe dl elhappy

| lawblondy a răspuns:

E f bine.depinde si de baiat.chiar te ajuta sa te maturizezihappy

| printesa94 a răspuns:

Stii cum e."dragostea nu are varsta" asa ca. eu una cred in relatii din astea. cum a zis si "Butterfelly". daca o iubeste si nu-si bate joc de ea e totul ok.

| NeXt_6616 a răspuns:

Mai eu sincer nu cred in dragoste la prima vedere sau ca poti sa deosebesti dragostea de atractie fizica la o varsta atat de frageda, as putea sa dezvolt subiectul dar mie ca raspunsul meu ar jigni pe unii oameni, si sincer nu e treaba mea happy

| rosto a răspuns:

Nu e tragedie, si la mine e diferenta de 4 ani, numai ca el e ala pitic rolling on the floor

| Doddel a răspuns:

Uite inca cine care a observat noua moda
sunt de cacao relatiile astea, penibile, si asta e o diferenta mica sunt diferente si de 10 anihee hee

| Doddel a răspuns:

Ea 14 el 24 si asa mai departe

| Doddel a răspuns:

Dupaia se intreaba " ajutati-ma, nu inteleg de ce tata nu e de acord cu aceasta relatie si nici mama, vai dar chiar nu inteleg" trist si penibil

| Doddel a răspuns:

Bineinteles ca primesc stupid pentru ca adevaru doare