| VasileH a întrebat:

Ce credeti despre saitul sexinromania.net? Este ceva real sau e la vrajeala?

Răspuns Câştigător
| Dreamz a răspuns:

In niciun caz nu. Chestiile care sunt pe calculator nu sunt neaparat si in realitate. Nu toti zic adevarul pe net. Deci a doua varianta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi sau nu vrajeala se pare ca nu iti ia bani ca sa folosesti serviciul.

| Des13 a răspuns:

@ Misogin: te costa 6 euro inscrierea... cum sa nu iti ia bani? laughing

| KuKluXClannad a răspuns:

Off prietene se scrie site. si nu stiu si nu ma int. site-ul acesta sunt pentru oameni disperati care au nevoie de o noua viata.

| mefreeon a răspuns:

Ca raspuns, este un site fantoma, la care platesti 6 euro doar pentru activare, dupa care t-i se cer de trei ori cite trei euro pentru orice altceva, sa citesti mesaje, sa raspunzi, etc, iar apoi ramii blocat cind vezi ca sunt aceleasi profile clonate, duplicate si triplate, si aceleasi mesaje, chiar am hotarit sa dau in judecata webmaterul cit si companiile de telefonie care prin acord tacit cu cei in culpa iau acesti bani, asculta-ti un prajit

| costelvoicu72 a răspuns:

Un site de vrajeala