| vnvrgvskjdv a întrebat:

Ce credeti despre sexul oral? Doar pareri,nu si comentarii gen "Incearca s-ai sa vezi"(sincer nici nu am de gand) sau mistouri, va rog.

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Ca baiat, nu pot sa spun decat ca nu ofer unei fete decat daca primesc si eu. Sa primesc, da, imi place, dar parca tot tavaleala e cea mai placuta. Sau poate un 69. tongue

Nu mi se pare ceva scarbos daca fata e curata si epilata, nici nu pot spune ca imi place extraordinar sa ofer asta unei fete, dar intr-o relatie unde primesti, trebuie sa si oferi.

16 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Ca fata mi se pare de a dreptul scarbos, dezgustator!

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

nu as practica niciodata,, sportul,, asta

| kurinkita a răspuns:

O felatie dis-de-dimiteaza, face ziua mai frumoasa.

| Trynda a răspuns:

Nu stiu ce caut pe aici dar na, am vazut asta pe mail.

Cine zice ca nu o sa faca niciodata asta si ca e scarbos, nu a trecut de 13 ani. happy

Asta e realitatea. Cand o sa cresteti o sa vedeti si intelegeti.

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca sexul oral(ca si sexul anal de altfel ) este o practica normala intr-un cuplu si este recomandat atata timp cat ambii parteneri sunt de acord. Nu vad nimic murdar si scarbos in asta atata timpcat exista igiena.

| Zenit313 a răspuns:

Esti curioasa...

Sexul oral este cel mai bun!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sex oral? adica atunci cand faci sex, vorbesti?

| m2704 a răspuns:

Mie imi face mare placere si sa primesc si sa ofer.E un lucru care mai aprinde relatia din dormitor.

| Nimixpecial a răspuns:

Din cate vad la avatar, la varsta ta nu ar trebui sa te preocupe aceste lucruri.Sexul oral este un act pe care il fac amandoi de comun acord si nu e treaba noastra sa ii judecam.Tu daca vrei sa nu faci, nu fa.

| k1NNNdeR a răspuns:

Pai ce sa cred, este ceva normal este ceva cu care satisfaci baiatul pe deplin.

| crystynyca960 a răspuns:

Sexul oral este cel mai bun pentru a satisface partenerul.

| Andreiionita12 a răspuns:

Buna
Pentru mine sincer ca sunt baiat, mi se pare gretos. Doamne, daca as fii femeie nu as face niciodata asa ceva.
Ai grija de tine.Te pup.

| vnvrgvskjdv explică (pentru Andreiionita12):

Mda.Dar ma refer din punctul de vedere si al unui baiat, cu sensul daca el ar vace-o vreounei fete.Ca doar nu femeile fac asa ceva.

| JustStitch a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Eu as face, dar nu oricui happy

| taniushka1923 a răspuns:

Este super, doar din prima pare ingrozitor, merita sa-l incerci daca doresti senzatii noi si sati satisfaci partenerulhappy