| friday a întrebat:

Ce credeti despre un baiat.destul de mare zic eu (18), care.
Imi da provocari sa-l sarut thinking
(El, din cate stiu, obtine asta usor de la fete, fara provocari sau chestii de genu`)
Care dupa ce nu m`a vazut ceva timp, ma saluta entuziasmat. dar cateodata ma ignora tatal si parca anume face asta straight face.
Nu stiu, face mai multe, dar direct, si sincer nu mi-a zis niciodata nimic.
Doar apropouri de astea.si nu stiu ce sa cred, e mult timp de cand e asa. chair foarte mult.si cu alte fete e mult mai deschis, adica imediat le spune ce vrea, nu sta si ezita.
Funda.

Răspuns Câştigător
| StEluTa_3250 a răspuns:

Poate ca acest baiat vrea ca tu sa limezesti lucrurile si sa incepi tu sa vb cu el pe sleau. Uneori baietii sunt timizi cu fetele fata de care au sentimente mai deosebite. Si ce daca are 18 e baiat si el nu. dar prin toate apropourile astea vrea sa iti cistige atentia.

1 răspuns:
| xxcatalinxx a răspuns:

Draga mea, el a vrut sa te sarute, iar tu l-ai refuzat.probabli el te place, si acum este suparat pe tine si nu-ti mai vorbeste.acceptal pe el si dragostea lui. FUNDA