| Chrisstine a întrebat:

Ce credeti sa-i mai acord o sansa dupa ce m-a mintit?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Depinde de cat de grava e situatia, daca e o mica minciuna merita, daca tea inselat si te-a mintit sau cv la fel sau mai grav eu nu stiu ce sa zic, depinde de baiat, daca e un baiat destul de bun la suflet eu zic ca merita!
Se zice ca toti meritam o a doua sansa! E alegerea ta!

12 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Daca tu te simti pregatita sa-i mai acorzi o sansa, da! Faptul ca ne-ai intrebat pe noi c sa faci ins ca in adancul inimii tale mai vrei sa-i dai o sansa dar ai nevoie de altii care sa te impinga de la spate si sa te sustina! Da-i o sansa! eu asa zic!

| zuzu a răspuns:

Oricine merita a2a sansahappy

| Jigsaw a răspuns:

Oricine merita o a doua sansa.

| Yukari a răspuns:

Depinde cu ce te-a mintit. Daca te-a inselat sau ceva de genul acesta in niciun caz, dar daca este vorba despre altceva poti trece cu vederea pentru ca este prima oara.

| Chrisstine explică (pentru Yukari):

Nu m-a inselat.m-a mintit ca pleaca in alt oraas la munca in loc sa vina la mine

| Yukari a răspuns (pentru Chrisstine):

Dar de ce a facut asta...adica nu vroia sa te vada?

| dOody a răspuns:

Daca te-a mintit pentru prima oara, atunci poti sa ii mai acorzi o sansa. Insa de aceasta data sa fi mai atenta la ceea ce iti spune
!

| newfcsb17 a răspuns:

Orice om minte, conteaza cat de mult a mintit si care a fost efectul.

| Toxicandy02 a răspuns:

Daa...ideea e sa nu isi faca un obicei din asta, prima oara se mai intampla dar daca continua.nuu are rost:*

| kurtdcbn a răspuns:

E **** laughing nu

| StefiM a răspuns:

Nici vorba daca a facut-o odata o face si a2a oara si zice lasa ca ma iarta

| structural a răspuns:

Depinde cat de grava este situatia in care te-a mintit