| dede_8838 a întrebat:

Ce credeti se compara prima iubire cu iubirile urmatoare intr-o viata? Si credeti ca iti mai poti cucerii marea iubire dupa un an sau 2( ceva timp)...astept msje de la fete si de la baieti. va pup:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca omul e optimist poate sa isi gaseasca alta pereche, eu m-am lasat de chestia asta de dragostewinking

| mmmonica a răspuns:

Nu stiu ce as putea sa ti spun!
stiu doar ca pe primul l-am iubit enorm...
pe al doilea...sunt ranita momentan si extremd e dezamgita, nu cred ca il iubesc ca pe primul, dar il iubesc...

cat despre iubire, eu cred ca oricat de greu mi ar fi tot as crede in iubire!