| Lory90 a întrebat:

Ce credeti suntem frumosi? La aspect ma refer. La suflet va spun sincer ca suntem frumosi.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumosi la suflet?raised eyebrows
Azi e 1 aprilie.Pentru ca daca da, pe mine m-ai pacalitstraight face
Cand prinzi un om bun la suflet, prinde-l si tine-l strans pana ajung acolo sa vad si eu minuneawinking

| Flav a răspuns:

Te contrazic. Suntem frumosi la aspectul fizic, dar monstri la suflet. Avem o vitrina impresionanta, dar dupa ea totul este gol.

| Paula007 a răspuns:

De ce te-ar interesa parerea altora? atata timp cat sunteti impreuna si voi sunteti fericiti, puteti sa fiti Fat-Frumos si Cosanzeana, sau zmeul si nevasta. conteaza ce simti tu.

| OOodesOOo a răspuns:

Sunteti foarte draguti si va sta foarte bine impreuna:X

casa de **** ca sa nusi bage nimeni nasu in eawinking
laughing papa:*