| traficanta a întrebat:

Ce culoare iese daca te vopsesti cu frunze de nuc? eu am parul aproape negru, un saten inchis asa.

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nuca de obicei il inchide, eu il aveam blond deschis, si dupa 3 luni de folosire la fiecare spalare s-a facut un blond mediu spre saten f deschis, deci in orice caz pe saten inchis nu cred ca iti va iesi nimic

| traficanta explică:

Ma eu nu il am chiar negru dar vreau sa stiu daca iese negru ca asta vreau laughing

| EuTeIubesc a răspuns (pentru traficanta):

Da, se zice ca frunzele de nuc ingresc parul` Dar nu stiu dc la mine n.a mers k si eu il vr negrulaughing

| EuTeIubesc a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Sorry, inegresc*laughing

| EuTeIubesc a răspuns:

Poi eu am incercat vara.
Il aveam saten inchis si m.a facut saten deschis iar dupa putin timp, si inca sunt, bruneta cu suvite satene
Acum depinde de parul` tauhappy