| Ava1231 a întrebat:

Ce defecte acceptati la o femeie?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici unul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca nu stie sa gateasca, ăsta da defect.

| danbnz a răspuns:

Daca le accepti nu mai sunt defecte... le consideri toane femeiesti si le tratezi ca atare, adica cu indiferenta.
@NunuNini a zis bine.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Aceasta este o întrebare la care răspunsurile vor fi tot atâtea câți bărbați sunt în lume.Fiecare știe foarte clar ce acceptă sau nu, fie că este bărbat, fie că e femeie.Sunt bărbați care dacă ei au în mintea lor o imagine a femeii perfecte în opinia lor, atunci când o întâlnesc nu mai țin cont de alte aspecte, apoi după ce ea îi părăsește pentru altul, ei o acuză tot pe ea, numind-o în toate felurile.Aceeași poveste și în cazul femeilor,dacă au în mintea lor conturată imaginea bărbatului ideal din punctul lor de vedere, când îl întâlnesc sunt leșinate după aspectul lui fizic și nu mai contează faptul că el este alcoolic, dependent de droguri, violent fizic sau verbal și ajung să sufere, unele alegând chiar să îndure orice căci el este așa de frumos.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Păi dacă ia se accepta pe ia așa cum este cu defecte cu tot eu de ce ași vrea să o judec pentru defecte pe care le are cu toți avem defecte nu există om perfect

| NunuNini a răspuns:

Mai bine intrebi ce defecte nu se accepta. Lista e mai scurta si mai clara.

| Ava1231 explică (pentru NunuNini):

Ok, ce defecte nu se accepta? laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Ava1231):

Nu defecte, ci slăbiciuni.Deoarece nu suntem obiecte electrocasnice, sau roboți, ci suntem ființe vii, suntem oameni.Principalele de neacceptat atât la voi cât și la bărbați ar fi dependența de alcool,de droguri, de jocuri de noroc, comportamentul agresiv, violența verbală.Cu siguranță mai sunt și altele, însă ține de gusturile fiecăruia.

Răspuns utilizator avertizat
| Tactuecelmaitare a răspuns:

Lebăru