| carminaburana43 a întrebat:

Ce diminutive le plac barbatilor, baietilor sa auda de la partenera lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, am notat şi eu. Îţi dai seama ce ciudat sună: Te iubesc, ****ă strâmbă!

41 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Magarule!
Inseamna c-am scula cat China...

| Klepto a răspuns:

Bucifal, il exciti spunand cuvantul "buci" si il compari cu un cal, la marimea prajinei.
Doar sa nu-i spui Usain Bolt, ca ala parca avea un record la viteza.

| carminaburana43 explică:

Pui puisor nu e bun?

| carminaburana43 explică:

Bine mersi ca mi-ai zis caci daca mie cineva imi zice pui nu suna bine sa-i zic si eu lui la fel.Nu vreau sa se simta nasol de aceea am intrebat sa nu gresesc.Multumesc f.frumos!

| carminaburana43 explică:

Nu ai vazut ca la Jelli am scris ce sa fac daca nu a aparut schema ca la Jelli i-am scris? Dar macar aceea se vede ca ei i-am dat funda? raspunsul la care am dat funda m-a facut sa rid cu lacrimi.Nu te lega de mine ca nici tie nu o sa-ti placa daca vei trai singur luni de zile ba chiar ani fara perspectiva de a mai fi iubit niciodata in viata asta.

| carminaburana43 explică:

Bine ca ma faci tanti cind esti de virsta mea.Cind vei termina sa ma insulti? Esti singura persoana din 264746 de pe TPU care prinde orice ocazie sa ma insulte.O sa zic la administratie ca iti bati joc de o vaduva. Daca ai avea 16 ani as intelege dar ai peste 40 asa ca lasa-ma in pace pentru totdeauna.

| carminaburana43 explică:

Am dat funda pentru ca m-a facut sa rid.Nu mai am ce vb cu tine sunt tanti pentru unul de 16 dar nu pentru unul de virsta mea esti catastrofa nu intelegi nimic nu as fi sotia ta nici pentru tot aurul din lume.Si nu intelegi ca sunt vaduva si nu-ti bate joc de viata mea.Esti orb surd si mut la problemele altora nu am ce vb cu tine cit oi fi eu pe TPU.

| carminaburana43 explică:

De fapt nu numai pe mine ma jignesti jignesti si dai in toata lumea.Ti-am urmarit raspusurile date si altor femei.Esti un porc mistret care esti aici numai sa dai in toata lumea.

| carminaburana43 explică:

Doamnele nu umbala cu cuvintul respectiv? Poate doar pe site nu.Dar in viata de zi cu zi te asigur ca nu e una sa nu-l foloseasca la o adica.Si nu eu l-am folosit mi-am permis sa rid de ea.Nu sunt o snoaba nu ma prefac apartine vietii cui ii place sa fie snob e alegerea sa dar eu nu sunt si nu voi fi.Acum esti fericit ca mi-ai luat si dira de buna dispozitie ce am avut.Esti pe lume numai sa faci pe altii nefericiti?

| oz a răspuns:

Niciunul.Numele ar fi perfect...

| aliceinchains a răspuns (pentru oz):

Oz, nu-ți plac "alintăturile", măi?hee hee Mm, ce zici de "botic"? rolling on the floor

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Scuzati de intarziere, raspunsul corect este "numele lui, murmurat, in timp ce faceti sex."

| carminaburana43 explică (pentru ExistaMosCraciun):

Nu-i problema buna intentie conteaza si nici o buna intentie nu e intirziata-duminica placuta

| RawrLexa a răspuns:

Nu patru stelute, P.ul.a, rolling on the floor. Duamnee!straight face
Dai pe'dinafara de neuroni fetito!straight face
Bitch of KING!
Slut.straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru RawrLexa):

Bun, dar pe mine de ce papucii lui Mirel mă înjuri făcându-mă aşa? Ştiu că nu mie mi-ai dat reply, dar te rog să mă lămureşti.

| RawrLexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ptc. te-ai bagt in seama, ai zis tu cumva ca-i zici **** prietenului tau,?
Asta a zis-o Alexandra, si i-am zis ce am avut de zis, dar ai crezut ca ti-am zis tie, sau te plictiseai, una din doua! Lamurita?smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RawrLexa):

Aaa. E în regulă atunci. Bine că ne-am lămurit. Dar tot nu e frumos să o jigneşti din atât în felul ăsta.

| RawrLexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee' lasa, ca nici ea n-ar fi usa de biserica. :-)
Urasc fetele care vb cu '****' '****' si alte chestii, am o anumita greataa.

| bebelotz a răspuns:

Eu una ii zic lu gagikamiu "****" laughing bine stiu ca suna cam urat si sincer nu inteleg cum nu se supara ca ii zic asa big grinlaughing dar e ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bebelotz):

Îi zici patru steluţe laughing?

| bebelotz a răspuns:

Hei in legatura cu cele "4 stelute" ale mele, eu nu am scris **** nu eu am scris acolo intre ghilimele exact cum ii zic eu lui dar cred ca cei de pe TPU au facut sa apara asa, probabil au crezut ca suna prea vulgar, dar mie nu mi se pare asa, in fine big grin
Aaa si apropo nu va mai jigniti plzbig grin Numai binewinking

| mikaela25 a răspuns:

Pufulete, puf, bubu big grin

| LoStEyEs a răspuns:

Cheama-l asa: hai pu*lica! big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt specială. Sunt singura fantomă de pe site. Nu e nimic, de acum îţi distrug fiecare întrebare. Ce culeană mă simt smug.

| Nuvreausazic a răspuns:

Cocosel!?