| LoredanaS19 a întrebat:

Ce e mai rău : sa înșeli sau sa nu iubești?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Ambele zic eu...e un lucru extrem de urat sa inseli dar in acelasi timp sa nu simti nimic pentru cel de langa tine si sa stai cu el doar pentru siguranta financiara si pozitia sociala pe care sa zicem ca ti o ofera sau din alte considerente e o chestie la fel condamnabila. Oricum mai devreme sau mai tarziu tot la inselat se ajunge cand apare altul la orizont de care se simte atrasa. Pentru mine cel putin, un partener care nu te iubeste e aproape acelasi lucru cu unul care te inseala-care nici el nu tine deloc la tine de vreme ce cauta alinare prin alte parti.

| mgtow a răspuns (pentru HazelEyes77):

Dar singuratatea vesnica fara iubire e mai benefica si sincera. Azi maine si peste nu stim cati ani nu ai cu cine sa fi fericit oricine isi urmeaza interesele. Femeile vor om cu casa masina si bani iar ei vor azi una maine alta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cu majoritatea da, stau doar pentru beneficii, mai rar iubire, dar sunt intr-adevar putini care le plac indiferent de ce casa, masina, bani au.
Unii pot avea un asemena talent de conving femeile sa le de-a bani laughing de acolo se naste si proxenetismul.

| mgtow a răspuns (pentru Kevlar):

Ms, in ziua de azi daca nu esti actor xxx te mananca viermii acolo vin femeile la greu si esti platit

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei femei pana peste cap? Invata sa controlezi ejacularile sa durezi macar 20 min la inceput si putin fizic apoi te primesc in filmele xxx altfel stai o viata intreaga sa prinzi una din 10 in 10 ani aia nu e viata camarade

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Nu era vorba de mine, ce legãturã are ejacularea mea, conteazã mai mult preludiu si sã se termine si ea macar o datã, ca altfel se *** o datã si dupã nu o mai vezi.

21 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sa inseli.
Daca inseli nici nu iubesti.
Cel putin pe cel inselat...

| RAY a răspuns:

Sa înșeli

| Freya1 a răspuns:

Pai daca inseli nu mai iubesti deci sunt ambele...

| lpavel a răspuns:

Binenteles sa inseli!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa inseli e mai rau decat sa nu iubesti.

| Necunoscut112 a răspuns:

Adică ce e mai rău pentru partener? Pai dacă il înşeli, nu il iubesti si dacă nu îl iubeşti, e probabil să înşeli Deci sunt cam la fel de grave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu iubești.Mi se pare mai aiurea sa trăiești fericit, cu impresia că persoana de lângă tine chiar te iubește, când ea de fapt nu dă doi bani pe tine. Măcar dacă te înșeală, știi că nu te iubește))

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu iubesti si nu ai pe nimeni nu e rau ba e chiar bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, nu cred in iubire, cel putin vesnicã sunt doar chestii de moment, care trec si de inselat daca o face ii respect decizia, nu o pot tine cu forta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

E mai rau sa inseli pentru ca asta o fac doar tarfele fata coloana vertebrala. De ce dracu ai lega o relatie daca stii va nu poti ramane loiala si plimbi nasul dupa orice ****? Si apoi. De ce i-ak manca timpul cuiva care te iubeste si tu nu o faci. Ambele chestii sunt facute de parasute infecte. Ori iti place, ori nu. Nu iti da nimeni in cap daca vrei sa te desparti de cineva. Dar sa inseli si sa chinui bietul om si tu sa nu il iubesti. E o prostie

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Ambele sunt la fel de nocive si pentru tine si pentru el, asa ca mai bine l-ai parasi si ramaneti prieteni decat sa aveti resentimente de ura mai tarziu?

| Namaparissia a răspuns:

E o intrebare gresita pentru ca se leaga intre ele... daca iubesti nu inseli si daca inseli nu iubesti.

| Defalucy a răspuns:

Sa inseli.