| anonim_4396 a întrebat:

Ce este acela petting?laughing si nu radeti, am vazut pe aici intr-o intrebare dar nu m-am lamurit.

Răspuns Câştigător
| AmateurJerk a răspuns:

Pettingul este un fel de a face sex fără ca penisul să penetreze partea intimă a femeii.
Deci excitarea organelor sexuale cu gura, cu limba, cu toate pe rând sau concomitent. Asta poate fii unilaterală când doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterală când ambii iși excită reciproc în acest mod organele sexuale.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Stai sa-l intreb pe Cretakerlaughing

| dan_2834 a răspuns:

Pai cred ca ai vazut ce am scris eu...eu am scris despre petting, adica am intrebat ceva legat de petting. Poti cauta pe google si vei gasi multe informatii in asa fel incat vei intelege sensul cuvantului.:-).ce pot sa iti spun este ca pettingul este folosit in mare de virgini.si se caracterizeaza prin atingerea organelor sexuale fara a avea loc actul sexual.;-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Petting inseamna mangaieri, atingeri in partile intime ale corpului cu o persoana de sex opus.

| danielache a răspuns:

Petting-ul este sef fara atingere sa zic asa...adica faci sex dar nu te "Pentreaza" ...sa nu crezi (cum am vazut la o alta intrebare) ca are legatura cu animalele sper ca ti-am fost de ajutorwinking Fund:X?