| schlau a întrebat:

Ce este cel mai important pentru voi:sa fi cel mai bun prieten al unei fete, sa nu aveti secrete sa vorbiti zilnic cate 2 ore la telefon sau sa fiti impreuna pentru cateva luni si pe urma sa nu va mai vorbiti?!

Răspuns Câştigător
| CheLoo23 a răspuns:

Eu doar incerc sa te ajut doar incerc sa iti explic ce ar fi bine prin ceia ce eu ti-am scris ar fi cea mai buna micare si gandirewinking nu te grabi nu te arunca inainte aiureawinking TINE MINTE prietene TOT CE E FRUMOS REPEDE TRECE asa ca lasa relatia si ramai la capitolul de cei mai buni prieteni ai mai multe avantaje acolo happy te salut ai mare grija de tine si mult noroc happy inca ceva eu nu sunt vanator de funda happy nu ma intereseaza asa ceva eu doar vreau sa ajut tineri ca tine happy bye

34 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Nu sunt baiat, dar totusi nu as pierde increderea si pietenia unui baiat, doar pentru cateva luni de relatie.

| schlau explică (pentru MariaRawr):

Am observat ca de obicei dupa o despartire cei doi nu isi mai vorbesc cum faceau inaintesad

| MariaRawr a răspuns (pentru schlau):

Exact, asta este problema. Si eu am fost intr-o relatie cu cel mai bun prieten si nu am mai vorbit de 2 ani. Si acum iar sunt indragostita de un amic foarte bun, as putea spune cel mai bun prieten baiat, si imi ascund sentimentele cat pot de mult! Eu as zice sa nu te cuplezi cu cea mai buna prietena. Poate sa mearga sau sa nu.

| RAY a răspuns:

Ce castigi ca vorbesti cu aia zilnic cate 2 ore si ca ai incredere oarba in ea daca te tradeaza, macar daca esti cu ea poate faci sex macar ceva ai castigat apoi o lasi

| HaHaGirl a răspuns (pentru RAY):

Asta crezi tu despre femei? Intri asa cum bocancii in viata ei treci, mergi mai departe si o lasi? Ai nevoie de o femeie doar pentru sex? Ce fel de barbat esti tu? Ahh sorry tu nu esti barbat, tu esti curvar!

| RAY a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ce sa cred, am spus cumva ca cred ceva am spus ca daca il tradeaza aia ce face daca are incredere exagerata in ea, ce i-am spus rau poate va avea o relatie si poate nu se va desparti de ea baiatul a dat un exemplu i-am raspuns pe masura intrebari, acuma cu ce cred eu despre fete, momentan nu intru in viata nimanui, nici nu dau bocanci, ma duc la una o facem pe banii si gata dar nu cu vrajeli sa mint o fata pentru sex, pana la urma tot la banii ajungi, tot platesti pentru sex indiferent daca mergi pe centura sau ai iubita

| HaHaGirl a răspuns (pentru RAY):

laughing Wow ce direct ai fost, si daca o faci cu iubita ce platesti? prezervativele sau ce? bine cu curva de pe centura trebuie so platesti dar pe iubita? ce platesti? daca crezi ca trebuie sa-i dai ceva inseamna ca nu o iubesti

| RAY a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cum adica ce platesc, fa un calcul matematic logic inca de la prima intarnire vreo 50 lei apoi inca vreo 4, 5 intarniri adunati banii mi-ar ajunge sa merg la 2, 3 studente si tot n-am nimic, ca apoi sa se duca la altu

| HaHaGirl a răspuns (pentru RAY):

laughing ce materialist esti laughing o sa fii burlac pentru totdeauna ...macar incerci lucruri noi, bravo tie laughingmi-ai facut ziua mai buna cu gluma asta

| RAY a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cu toti suntem materialisti, totul se rezuma la banii si atata bun venit in realitate, aia nu-i gluma e serios dupa ce am vazut multe documentare, cartii citite in fine si ascultat paraziti

| HaHaGirl a răspuns (pentru RAY):

Ookkk...nu chiar totul, banii nu aduc fericirea, te ajuta doar sa o construiesti foooarte putin, ti-o zic din experienta, acum 1 luna mi-a murit cea mai buna pretena si am platit bani grei ca ea sa fie bine, in state nici de cum in Romania, si degeaba a nascut o fetita iar apoi a murit, parintii ei au platit mai bine de 150.000 de euro ca ea sa fie foarte bine ingrijita, insa a murit, deci banii nu aduc feriire

| RAY a răspuns (pentru HaHaGirl):

Banii isi aduce fericirea pentru ce e material nu pentru ce e imaterial, desigur ca nici banii toti nu invie pe cineva din momrmant, pentru ca nu e posibil, dar pentru e posibil se face, condolente pentru ea, banii aduce fericirea cand sti ce sa faci cu ea in fine tu nu ma intelegeti

| HaHaGirl a răspuns (pentru RAY):

Inteleg ce vrei sa zici, partial de fapt, scuza-ma ca-ti spun ai probleme cu limba romana, dezacorduri fratioare!

| schlau explică (pentru RAY):

""banii aduce fericirea''rolling on the floor parca citisei la viata tarolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru schlau):

Ce e de ras

| schlau explică (pentru HaHaGirl):

Imi pare rau pentru pierdere..in ceea ce privesc banii:nu aduc deloc fericirea, mai mult o indeparteaza de tine.

| schlau explică (pentru RAY):

Corect se spune ''banii aduc fericirea''nu ''aduce''.La asta se referea si HaHaGirl cand ti-a zis ca ai probleme cu limba romana.

| RAY a răspuns (pentru schlau):

Eu n-am spus banii aduc fericirea si ca aduce fericirea, https://www.google.ro/......ps?/search

| schlau explică (pentru RAY):

Nu stiu ce e in capu tau dar corect se spune aduc fericirea nu aduce cum ai spus tu.Nu dau lectii de romana. Vorbesti cum vrei.Eu doar ti-am explicat de ce radeam de tine.Ciao

| RAY a răspuns (pentru schlau):

Https://www.google.ro/......ps?/search

daca era incorect nu aparea rezultate pe google

| schlau explică (pentru RAY):

Crezi ce vrei.Si in dex nu iti apare sintagma ''banii aduce fericire''. Unde vei vedea asta, va fi scris in ghilimele fiindca e gresit spus. Vorbesti cum doresti dar nu e corect cum ai zis.

| schlau explică (pentru RAY):

Https://www.google.ro/......ps?/search

cum am mai zis, vorbesti si crezi ce vrei.Ciao

| HaHaGirl a răspuns (pentru schlau):

Asta am spus si eu, multumesc insa nu-mi place sa vb despre asta, banii completeaza cat de cat fericirea insa nu ti-o aduc deloc, o completeaza atunci cand o ai deja

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu te gandesti numai la sex, pe bune?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer cred ca femeia a fost creata doar pentru sex si atat

| neutrino a răspuns:

Niciuna din cele doua variante! O prietenie nu implica numai un anumit sex si nici ore vorbite aiurea la telefon de dragul de a fi in randul lumii. Prietenia cu o persoana este una, iar relatia cu o fata este cu totul altceva.

| HaHaGirl a răspuns:

Prefer un prieten adevarat,care sa nu ma vrea ca femeie ci ca prietena,prefer sa-mi povesteasca mii de tampenii si sa rad cu el din tampenii sa ne batem si sa ne injuram si dupa sa radem decat sa fiu cu el pentru ceva timp sa te mai si indragostesti si dupa sa nu ne mai vorbim,da stii ce e cel mai nasol,ca fara sa-ti dai seama te indragostesti de el, e suficient sa se comporte cu tine ca cu o sora si deja trebuie sa-ti treeasca ceva fiori, bine asta daca e aproape de perfectiune, nu cred intre prietenia dintre un barbat si o femeie, prietenia adevarata zic

| CheLoo23 a răspuns:

As bifa mai bine varianta cu cel mai bun prieten din ce cauza da-mi voie sa iti explic in ziua de azi cel mai bun prieten inseamna a te descarca fizic pshic si emotional undei persoane
Nu mai exista acele bariere de rusinewinking te poti saruta sau direct momente de intimitate cunosc foarte multe persoane care au facut asa si au ramas impreuna...mult noroc si bafta happy

| schlau explică (pentru CheLoo23):

Exact la asta ma refeream.Ma gasesc perfect in ce ai zis tu cu descarcarea emotionala.

| RAY a răspuns (pentru schlau):

In viitor vei vedea ce bine e sa crezi in cineva in fine

| schlau explică (pentru CheLoo23):

Meriti tot respectu din lume, prietene!

| CheLoo23 a răspuns (pentru schlau):

Ma bucur din tot sufletul ca ma consideri un prieten chiar daca suntem intr-un univers virtual happy ai grija de tine si de viata ta tinere happy

| CheLoo23 a răspuns (pentru schlau):

Eu doar incerc sa te ajut doar incerc sa iti explic ce ar fi bine prin ceia ce eu ti-am scris ar fi cea mai buna micare si gandirewinking nu te grabi nu te arunca inainte aiureawinking TINE MINTE prietene TOT CE E FRUMOS REPEDE TRECE asa ca lasa relatia si ramai la capitolul de cei mai buni prieteni ai mai multe avantaje acolo happy te salut ai mare grija de tine si mult noroc happy inca ceva eu nu sunt vanator de funda happy nu ma intereseaza asa ceva eu doar vreau sa ajut tineri ca tine happy bye

| Caitlin1426 a răspuns:

Eu zic ca prima varianta!