| schlau a întrebat:

Ce este cel mai important pentru voi:sa fi cel mai bun prieten al unei fete, sa nu aveti secrete sa vorbiti zilnic cate 2 ore la telefon sau sa fiti impreuna pentru cateva luni si pe urma sa nu va mai vorbiti?!

Răspuns Câştigător
| CheLoo23 a răspuns:

Eu doar incerc sa te ajut doar incerc sa iti explic ce ar fi bine prin ceia ce eu ti-am scris ar fi cea mai buna micare si gandirewinking nu te grabi nu te arunca inainte aiureawinking TINE MINTE prietene TOT CE E FRUMOS REPEDE TRECE asa ca lasa relatia si ramai la capitolul de cei mai buni prieteni ai mai multe avantaje acolo happy te salut ai mare grija de tine si mult noroc happy inca ceva eu nu sunt vanator de funda happy nu ma intereseaza asa ceva eu doar vreau sa ajut tineri ca tine happy bye

34 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns (pentru schlau):

Asta am spus si eu, multumesc insa nu-mi place sa vb despre asta, banii completeaza cat de cat fericirea insa nu ti-o aduc deloc, o completeaza atunci cand o ai deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu te gandesti numai la sex, pe bune?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer cred ca femeia a fost creata doar pentru sex si atat

| Caitlin1426 a răspuns:

Eu zic ca prima varianta!