| anonim_4396 a întrebat:

Ce este important in ziua de azi sexul sau dragostea? Referitor la o relatie

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interesul financiar si sexul in majoritatea cazurilor, poate in cativa ani va fi unica optiune.

| shadow72 a răspuns:

Dragostea...cik

| bendis92 a răspuns:

Dragoste sau mai bine zis respect si incredere inainte de sex, dar sa nu neglijam si acest aspectwinking Acum se promoveaza sexul in detrimentul sentimentelor, dar ce frumusete are daca nu simti nimic pentru persoana respectiva?

| CristiB93 a răspuns:

Cel mai important este dragostea pentru ca de sex pana la urma te plictisesti si ajungi la despartire asa daca iubesti persoana respectiva pentru ce este si nu pentru sex relatia poate dura si o viata asta este parerea mea acum gandeste-te ce este mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Abramburika a răspuns:

Nu e una. fara cealalta happy

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Pentru unele persoane conteaza mai mult sexul, iar pentru altele dragostea.Personal consider ca sex fara dragoste nu se poate, deci mai importanta e dragostea.

| Guby a răspuns:

Pai daca vrei sa iei o fata care stie doar cateva lucruri si sex nu vei putea face o relatie solida este ca ai nevoie de amndoua dar eu zic mai important este increderea respect si dragostea xd.