| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai desuet in ziua de azi, sexul sau dragostea?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa zici cu desuetul ala dar eu spun ca in ziua de azi sexul e cel mai important pentru lume. Dragostea e doar un mit.

| Libelle a răspuns:

Mai desuet...dragostea.Si nici nu cred ca se va schimba asta, dimpotriva.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sexul. Dragostea de altădată a dispărut.

| Klepto a răspuns:

Sexul cu tenta de dragoste, "Te iubesc fa, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte mult".
Cum era vorba aia "Barbatii fac sex ca sa se indragosteasca, iar femeile fac sex dupa ce se indragostesc." asta a fost versiunea 1.0, acum este alta "Barbatii fac doar sex, ca suna barbatesc si ca asta se face filmele xxx, femeile fac absolut orice vrei tu, sex, dragoste, s&m, nu conteaza ca nici nu poate ca sa o pronunte, poate sa o faca, asta daca ai bani, chiar daca esti urat cu spume si clabuci, caci chiar daca esti urat, dar ai bani, orice femeie gaseste ceva frumos la tine."

Eu prefer sa merg pe modelul Bivolaru, ala cu yoga, tantra si ulei pentru sex fierbinte.El le spunea asa, daca vrei sa evoluezi spiritual, trebuie sa te culci cu mine, este ca un nou Jesus, doar ca asta ii mai tare decat Casanova si vinde gogosi mai bine decat mayasii si calendarul lor apocaliptic.

Eu prefer sa cred ca este la moda evolutia spirituala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Misogin:
http://dexonline.ro/definitie/desuet

| miradoniz a răspuns:

hee hee poți sa le dai ce nume vrei, nici unul, nici celalalt nu se va demoda vreodatăhee hee