| bteodor a întrebat:

Ce este orgasmul? Am cautat multe explicatii dar am gasit numai termeni stintifici. Poate voi puteti sa imi explicati pe "romaneste" ca sa spun asa. Poate uni dintre voi chiar ati avut.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Orgasmul este raiu pe pamantlove struck

| XK a răspuns:

Simti ca te eliberezi! prea buna senzatia...

| Acaikus a răspuns:

In primul rand... orgasmul apare numai la femei si este punctul maxim de excitare sau na cum sati sp mai pe romaneste cand nu mai poate de placere...laughing sper ca te-am ajutat funda?big grin

| AnnaMaria a răspuns:

Orgasmul este caracterizat ca o plăcere fizică intensă
El este acompaniat de contracţii ciclice rapide ai muşchilor pelvini inferiori, care înconjoară organele genitale şi orificiul anal.
ce nu ai inteles din asta?laughing

| Scândură a răspuns:

Este punctul culminant din timpul actului sexual. Atunci cand simti cel mai mult placerea! Nu dureaza mult, insa sentimentul este intens!

| Cristy990 a răspuns:

Orgasmul este cacatul ala care odata ce l-ai avut nu te mai lasa sa te freci de partenerlaughing Clar?

| secsilicioasa a răspuns:

laughing OK.tongue
Cum sa-ti explic acest sentiment.incearca sa te uiti la un film porno...sa te exciti.si apoi umbla cu mana in pantalon.si fa-ti placerea aia pana simti ca explodezi.Cam asta ai de facut pentru ca nimeni nu-ti poate explica asa cevatongueSucces:!

| georgiana14 a răspuns:

Buna din carti am realizat ca e un lucru f scarbos tongue e ca o amestecatura dintre sex normal + oral+anal... :p deci ceva scarbos funda?

| DuțuAlex a răspuns:

Pai o sa zic mai pe romaneste dar incerc sa nu fiu porc.In timp ce intretii relatii sexuale si ajungi la un anumit moment in care o sa "gemi" sa zic asa din cauza placerii. sper ca nu am gresit, daca am gresit, va rog sa ma corectatibig grin