| dydyyyy a întrebat:

Ce este pentru voi cel mai important intr-o relatie.pentru mine e respectul si increderea. vreau sa vad si parerile voastrelove struck

6 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Buna!
O relatie se bazeaza pe trei principii, dupa mine: dragoste, intelegere, incredere. Acestea sunt cele de baza, la care eu as mai adauga si sinceritatea, comunicarea, respectul, si lipsa egoismului
Sper ca te-am ajutat!

| Cosmiinna a răspuns:

Sincer, relaţia se bazează pe încredere, iubire, prietenie şi respectul reciproc, însă în fiecare relaţie este cineva care oferă mai mult happy

| TeIubesccc a răspuns:

Si eu sunt de parere ca daca nu exista incredere nu exista nimic.
Increderea si comunicarea sunt importante pentru mine.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, respect incredere sinceritate intelegere si multa dragoste :X

P.S Nu va ganditi la prostii laughing

O Duminica placuta big grin

| aurora50scumpika a răspuns:

Pe primul loc e respectul...si buna intelegere...plus de asta un lucru foarte important in detine fidelitatea. fara fidelitate nu-i iubire

| Lorrrrrr a răspuns:

Frumusetea interioara conteaza cel mai mult! Frumusetea exterioara mai putin! Si da, sunt de acord cu tine! Respectul si increderea conteaza foarte mult intr-o relatie!