| CrYsSuLeTzU a întrebat:

Ce este pentru voi "iubirea"? un sentiment care nu exista sau ceva prin care toata lumea a trecut?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Iubirea este acea amintire placuta care iti ramane pentru intreaga viata. Este singurul lucru frumos din viata asta si chiar daca ajungi sa suferi, vei fi fericit ca ai avut ocazia sa iubesti. Vei fi fericit ca pentru o clipa, ea era totul pentru tine. Faceai totul in numele ei, ai fi mutat si muntii din loc doar de dragul ei. Asta este pentru mine iubirea. Sper ca te-am ajutat.

Pa-pahappy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Un sentiment prin care toata lumea trece.Si siguuur nu trece ca gasca prin apawinking

| Razvan a răspuns:

De existat, exista.Prea multi s-au sinucis in numele ei, deci nu iese fum fara foc.Pai da cam toata lumea trece prin de astea.Noi sa fim sanatosi ca restul e cancan

| Ирина19 a răspuns:

Este ceva care toata lumea trece prin asa ceva, mai devreme sau mai tirziu

| User a răspuns:

7 litere, 5 vocale, 2 de "i".

| BeHappyForMe a răspuns:

Toata lumea se indragosteste, pentru iubire a e cel mai frumos sentiment din lume, iubirea iti da o bucurie, satisfactie interioara, te face mai putenic si mai sigur pe tine, te asigura ca nu esti singur ca, cineva e mereu alaturi de tine la bine la rau, mereu dornic sa te ajute sa zambeasca cu tine sa planga sa -ti fie alaturi.

| Dragos_9559 a răspuns:

Pentru mine nu este nici una nici alta, iubirea este cel mai puternic sentiment pe care il poti simti pentru o persoana, iubirea inseamna fapte nu doar vorbe prin cuvantul te iubesc foarte mult nu se dovedeste nimic prin simplu fapt ca iubirea este infinita mereu poti simti mai mult si de aceia nu poti spune te iubesc fara a dovedi acest lucru

| LonelyNoMore a răspuns:

Hmmm... eu am trecut pe jumatate laughing
pe jumatate adica... m-am indragostit dar ma intalneam din an in pasti cu el. nu aveam responsabilitati.thinking