| anonim_4396 a întrebat:

Ce este pentru voi iubireasi sarutul? funda pentru cel mai original raspuns happy

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iubirea trebuie sa fie ceva sfant si sarutul o pecete al acestei sfintenii; dar nu profan

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste vorbe spuse de minori prin TPU fara rost in viata.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Auzi retrageti cuvintele inapoi daca tia scrie escrie daca nu nu mai scrie nimic...

| Awesom a răspuns:

Chestii adiacente sentimentelor.

| Zabbyel a răspuns:

Iubirea te face slab happy
Sarutul o atingere mai periculoasa intre 2persoane care se atrag reciproc

| Amphytrion a răspuns:

Uitati ce,, frumos''vorbeste CREȘTINUL besleaganicolaecosmin in mesaje :,, te trimit la origini imediat imbecilule! calc pe smecheri de-astia ca tine!'' să fie inspirat tot de la creștinul de frunte Becali?