| anonim_4396 a întrebat:

Ce este permis in dragoste si ce este permis in sex

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pe plan sexual, orice, atata timp cat amandoi sunt de acord si gestul nu aduce prejudicii unei terte persoane. In dragoste, este permis sa ai grija de nevoile tale si de nevoile celuilalt. Si sa negociati imbinarea lor.

| borsec a răspuns:

Orice este permis atata timp cat nu il ranesti

| bubu_7778 a răspuns:

Cred ac este permis si in dragoste si in sex tot ceea ce partenerii doresc.Atata vreme cat ambii parteneri sunt de acord si sunt fericiti nimic nu este interzis

| white_2190 a răspuns:

Orice...la fel k si in razboi...hee hee.

| nicp a răspuns:

Orice cu permisiunea ambilor (tuturor) partenerilor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Care este diferența între sex și dragoste?
Amândouă duc la contopire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In dragoste este permis tot... in sex este interzis sarutul... si obligatoriu anal hahaha