| Indianultauxxl a întrebat:

Ce este sperma si precumul? Sunt curioasa!

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Spermatozoizii sunt celulele reproducătoare masculine care sunt produse în testicule. Spermatozoizii sunt conținuți în lichidul seminal, cunoscut și sub numele de spermă. Spermatozoizii sunt necesari pentru reproducere și pot fertiliza ovulul (celula reproductivă feminină) atunci când se întâlnesc în tractul reproducător feminin.

Spermă este termenul utilizat pentru a descrie lichidul seminal, care conține spermatozoizi și alte componente produse de glandele reproducătoare masculine.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te pe la 15-16 ani, cand ai crescut suficient de maricel, ca sa intelegi ce-ti explicam.