| AlexicăHD a întrebat:

Ce exerciti sa fac sa am forta in picior cand dau in minge, ce exercitii sa fac sa pot alerga mai mult si mai tare, ce sa fac sa-mi mai cresc din valoarea de fotbalist adica ceva sfaturi? funda pentru cel mai complet si bun raspunswinking

1 răspuns:
| kpr a răspuns:

Fa-ti laba la picior...Glumeam.uite cum am facut eu-m-am dus la sala cateva zile si am lucrat fiecare parte a corpului...cand am ajuns la picioare am lucrat 2 ore si am facut o extrem de dureroasa febra musculara.Atunci cand faci febra musculara fibrele musculare se rup apoi se leaga la loc dar se intaresc.asta iti sugerez sa faci-du-te la sala 2-3 luni ca sa lasi portaru fara maini