| Ady_Adytza_1997 a întrebat:

Ce fac cand o fata se supara pe mine din nimic si si-a pierdut increderea in mine? Aceasta fata este iubita mea...pls ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| benga94 a răspuns:

Eu nu vad nici un motiv de cearta! Asta e o copilarie prosteasca sa nu afle nimeni ca a aflat varasa sau nu, e o aberatie, are 12 ani? ca daca are peste 15 ani inseamna ca are o problema! Serios acum tu vezi asta o problema? Ce sa faci te duci la ea ii spui ca nu iai spus nimanui nimic si chiar daca ai spune nu ar fi ceva asa rau, o faci sa inteleaga ca daca afla cineva nu e asa grav nu omorati pe nimeni si aia e, daca nu te iarta nu ai ce sa ii faci ca nu intelege si o sa gaseasca in timp alte aberatiii, am avut si eu un specimen in trecut si am scapat imediat de ea ca era tot ceva de genu cu aflatu sa nu afle nimeni sa nu stie nimeni chestii din astea acum tu hotarasti ce si cum!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Discuti cu ea, iti ceri iertare si-i demonstrezi ca e centrul lumii tale intregi.
Daca esti convingator, impacarea va fi cea mai dulce amintire a voastra!
Bafta!

| Ana94 a răspuns:

Poate ai făcut tu ceva de s-a supărat, dar nu ţi-ai dat seama. Ce să faci? Vorbeşte cu ea, cere-i iertare dacă ai supărat-o cu ceva, apoi discută problema cu ea.

| neutrino a răspuns:

Chiar daca iti este iubita, aceasta trebuie mereu cucerita, si cu atat mai mult acum cand ai suparat-o. Cand i-ai oferit ultima data flori?

| benga94 a răspuns:

Pai daca s-a suparat din nimic inseamna ca nu tine chiar asa mult la tine si poate a cautat doar un motiv, daca crezi ca e vina ta, intr-o sambata iei si tu un trandafir rosu si o cutie de bomboane bune si o inviti in oras i le oferi iti ceri iertare si aia e, daca nu te iarta asa inseamna ca nu te iubeste!

| Ady_Adytza_1997 explică (pentru benga94):

S-a suparat pe mine deoarece varasa ii spunea mereu ei sa stea cu mine dar eu stateamm deja cu ea.Si ea nu vroia sa afle nimeni ca suntem impreuna.Ea crede ca i-am spus lui varasa ca suntem impreuna dar eu nu i-am spus si-a pierdut incredere in mine.ce pot sa fac sa ma creada? sau sa ma impac cu ea.

| benga94 a răspuns (pentru Ady_Adytza_1997):

Eu nu vad nici un motiv de cearta! Asta e o copilarie prosteasca sa nu afle nimeni ca a aflat varasa sau nu, e o aberatie, are 12 ani? ca daca are peste 15 ani inseamna ca are o problema! Serios acum tu vezi asta o problema? Ce sa faci te duci la ea ii spui ca nu iai spus nimanui nimic si chiar daca ai spune nu ar fi ceva asa rau, o faci sa inteleaga ca daca afla cineva nu e asa grav nu omorati pe nimeni si aia e, daca nu te iarta nu ai ce sa ii faci ca nu intelege si o sa gaseasca in timp alte aberatiii, am avut si eu un specimen in trecut si am scapat imediat de ea ca era tot ceva de genu cu aflatu sa nu afle nimeni sa nu stie nimeni chestii din astea acum tu hotarasti ce si cum!

| florinarena a răspuns:

Trebuie sa-i faci gestul suprem! Cerei iertare.