| DraguzaSteffy a întrebat:

Ce fac daca baiatul pe care il iubesc are o iubita dar el ma iubeste si crede ca eu nul plac dar il plac! Ce fac?

Răspuns Câştigător
| bellapoopn a răspuns:

Sallz.ma numesc bella si am raspunsul ideal pentru tine. am 3 obtiuni pentru tine: 1. poti sa ii spui ce simti pentru el si ai putea avea noroc cine stie poate este cu fata aceea doar ca sa te faca geloasa
2. fai pe cei doi sa se desparta iar apoi fa-ti miscarea
3.asteapta pana ce se va desparti de aceea fata si apoi sari pe el

1 răspuns:
| 12051999 a răspuns:

Stai sati spun...in primul rand nu poti sa fii cu el ca este justin bieber si el e in california asa ca nu mai mintitonguetonguetongue: