| cripsontyphoon a întrebat:

Ce fac la intalnire atunci cand vine partea cu sarutul, e primul si la mine si la ea si as dori sa nu fim doar prieteni? Cand este momentul perfect pentru un sarut? La intalnire o sa iesim probabil la o terasa la un suc si nu e un loc chiar intim. Eu o consider o fata super si sunt convins ca si ea ma place, dar nu știu ce sa fac la partea cu sarutul, nu as vrea sa par penibil si sa o pierd. Aștept cat mai multe răspunsuri si cat mai detaliate dau funda.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand va intalniti, prima data o pupi si gata, ai rezolvat problema!

| varcolaccc a răspuns:

Hai frate, o pupi cand iti vine si gata ca nu e mare smecherie.

| cripsontyphoon explică (pentru varcolaccc):

Stiu ca nu e mare chestie dar nu vreau sa o fac intr-un moment nepotrivit si sa o pierd definitiv. Altfel de ce as mai intreba? E doar un sarut.

| d3javw a răspuns:

Sti,sarutul vine natural, gaseste un moment potrivit si iti spun eu ca o sa'i placahappydar incearca sai transmiti un pic de emotie sa se simta ca in al 9-lea cer la primul saruthappy

| AngelBoy a răspuns:

Eu cand mi-am invitat actuala prietena in oras, primul lucru pe care l-am facut atunci cand am coborat din masina si ne indreptam spre locul stabilit i-am zis ca ma poate lua de mana ca nu e nicio problema si a acceptat sa m-a luat de mana fara nicio retinere, in minntea mea iti dai seama ca deja trecusem o bariera sa ii zic asa in doar 10 minute de timp petrecut impreuna, apoi cand ne-am asezat la masa am stat vreo 20 de minute fata in fata dupa care i-am zis sa se dea mai aproape de mine ca nu o musc, s-a dat, dupa alte 5 minute i-am zis urmatoare faza care imi venise pe moment, nu stiam cum sa ii zic ce vreau si tocmai asta i-am si zis laughing (nu stiu cum sa iti zic sau cum sa fac asta fara sa te deranjez, dar eu in momentul asta vreau sa te sarut si o voi face) a tacut, a zambit, dupa care am sarutat-o. Totul o sa vina de la sine, insa trebuie sa fii original si cu putin tupeu.

| LastyDJ a răspuns:

Pai depinde ca fel de sarut vrei?happyUn sarut din acela de bine te-am gasit? Sau ceva mai serios? Cel serios vine el singur si cel de intalnire....il poti da tutongue