| Delete a întrebat:

Ce face femeia in fiecare zi ear barbatul doar o data in viata? Intrebarea asta mi-a pus-o un prieten si nu-i gasesc raspuns si nici el nu vrea sa imi zica raspunsul voi stiti? cine imi zice ii

Răspuns Câştigător
| AdelinaChp a răspuns:

Pai sa meditam un pic. ce fac femeile in fiecare zi? thinking simplu. fac patul in fiecare dimineata, iar barbatii fac aramata o singura data tongue sper ca e raspunsul corect, fundis`aa?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Se roga lui Dumnezeu sau se machiaza. Pe barbat il machiaza altii cand moare.

| Elena1234456 a răspuns:

Plange?

| Angelsergiuboy a răspuns:

Femeia il streseaza in fiecare zi pe barbat

barbatul o streseaza 1 data cand a lasat-o accidental gravida ca nu sia luat pastilele in rest vine ea cu gura 24/24 ore 7/7 zile 12/12 luni si an de an de aia chelesc barbati de la stresu provocat de femei

sper sa-mi dai 1 funda si 1 vot ca tiam dezlegat misteru

| Papusik_4304 a răspuns:

Cel mai sigur " plange"tongue

| BalonaşDulcee a răspuns:

Cumparaturi rolling on the floor Fetele/Femeile sunt moarte dupa cumparaturi... iar barbatii/baietii nu au prea multa rabdare love struck

Ce zici dai si tu o funda?smug

| noname_4196 a răspuns:

Femeia face mancare in fiecare zi si barbatul o data in viata...banuiesc