| Mkeynes a întrebat:

Ce face medicul ginecolog cand controleaza pacientele? Nu are erectie?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mama iubitului meu e asistenta de ginecolog si ne-a zis ca doctorul ala deja s-a saturat de vagin de cate tot vede zilnic laughing)

| RAY a răspuns:

La inceput isi dai seama ca asta e visul la orice barbat apoi devine o rutina, o plictiseala, treaba lui fiind una stiintifica, de a vedea daca e vreo infectie vaginala

| corbulalbrosu a răspuns:

Inainte de a incepe consultatiile face urmatoarele operatii :
-- pune asistenta sa scoata gheata din frigider si sa o piseze
-- sa bage greata intr-o punguta de plastic
-- inainte de a intra in cabinet sa i-o potriveasca in chiloti.
-- asteapta cateva minute pana ''operatia'' isi face efectul
Bine racorit orice tentatie dispare. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Nu, că se uită la o poză cu AnaMaria50 și i se culcă definitiv pe vreo două zile.
http://assetsro.tpu.ro/......egru_2.jpg

| Catrice a răspuns:

I se scoala, dar o tine legată. La unii dacă te uiți cu atenție, chiar se vede ceva.

| Andreeush a răspuns:

Ce curios esti rolling on the floor

| Plato a răspuns:

Daca ai manca pizza in fiecare zi, ai vedea ca nu-ti mai face chiar asa pofta cand o vezi in reclama. Altceva n-am gasit.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Cea mai făină meserie de pe planetă. Aș fi vrut să mă fac ginecolog, măcar așa aș fi avut singura șansă de a vedea un vagin în realitate.

| Mkeynes explică (pentru ForeverAlone97):

Pai nu ai vazut pana acum?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu

| Mkeynes explică (pentru ForeverAlone97):

Cum asa cati ani ai

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mkeynes):

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Este varsta propice de a incepe sa urmezi cursurile facuptatii de medicina.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Fac deja altă facultate. Sunt în anul 3

| Violleta2022 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

O sa-l vezi, cand mai cresti! laughing

| Roelly202 a răspuns:

Daca eram in locul lui, cu siguranta se trezea banana rolling on the floor