| epurilă a întrebat:

Ce face o fata cand ma place ce semne, cum se comporta?hee hee

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ohooo...cate nu facehee hee
Se uita la tine incontinulaughing
Te ajuta cand ai nevoie de ajutorlove struck
Vb cat mai mult cu tinehappy
Incearca sa te faca mereu sa razi, sa fi fericitbig grin
O preocupa tot ce e legat de tinehappy
Rade mereu la glumele talehappy
Te lauda big grin
Intr0un cuvant se poarta foarte bine cu tinewinking

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fata, iti spun din propria experienta acum:deci, o fata cand place un baiat ii zambeste foarte des, sta prin preajma lui, se uita des la el, se emotioneaza cand il vede, cauta tot felul de pretexte sa se bage in seama cu baiatul, se intereseaza de el, se da pe langa el si cocheteaza cu el...depinde de fata, ca fiecare are un mod de a se manifesta, daca fata e mai tupeista se bagain seama cu el, glumeste, il invita undeva, daca e mai timida si retrasa, atunci sigur nu se baga in seama cu baiatul, tremura cand il vede, se inroseste, il priveste intens...

| Anca a răspuns:

Eu sunt din categoria tupeistelor.
Ma uit des la el, ma interesez de el pe la colegii lui, vorbesc direct cu el si ii spun chiar ca/l plac. Dar ii spun mai tarziu, cand sunt convinsa ca si el ma place big grin
Ah .si fac un fel de joc : o zi ii dau importanta, o zi il tratez cu indiferentewinking Deci .depinde de fata big grin

| fabiola a răspuns:

E arta cea mai secreta a unei fete. Tu o sa simti abia atunci cand incepe sa tina la tine!

| Irina a răspuns:

Depinde de personalitatea ei. poti fi atent daca sta cu trupul orientat spre tine cand ii esti prin preajma, de exemplu. Cand nu suportam o persoana sau nu o placem avem tendinta sa ne orientam corpul in sens opus fara sa ne dam seama.
Poate e mai timida si se inroseste putin. sau se balbaietongue
Sau dimpotriva, poate e mai directa si te urmareste cu privirea, se joaca in par. nu ai cum sa nu iti dai seama.

| ViVi a răspuns:

Pai se comporta foarte frumos cu tine....se uita la tine foarte mult laughing uneori se intampla ca ea sa se uite la tine si cand te uiti la ea isi intoarce privirea happy big grin iti zambeste etcwinking

| Liada a răspuns:

Privirea...trebuie sa vezi in ochii ei dorinta...atunci la sigur te place...

| Nemesis_9263 a răspuns:

Ti-o... spune

| buli a răspuns:

Se comporta frumos cu tine, se uita la tine mai mereu, o intereseaza de tine, intreaba mereu de tine, iti zambeste mai mereu, sta pe langa tine foarte mult, incearca sati atraga atentia.

| iri a răspuns:

"mumoasa" are ferfecta dreptate happy si eu asta fac de vreo 2 sptamani laughing)) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se dă cu binișorul pe lângă tine, este grijulie, pupăcioasă, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmareste limbajul animalelor. Unul dintre ele este ca se intoarce cu spatele la mascul si asteapta...