| Yousosweet a întrebat:

Ce face un baiat(genul de cartier) atunci cand ii place o fata?happyFUNDA!

6 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Se cacă

| lolly_3072 a răspuns:

De cartier? adica acum punem pe cat baietii? imposibil sa nu; ti dai seama.se uita dup uh, iti face complimente, sta tot timpul pe langa uh etc.etc.

| weep2312 a răspuns:

Spune-i in fata ca o iubesti si nu mai iesi din casa vreo 2-3 luni

| ramona_5984 a răspuns:

Pai sta pe langa tine,,, incearca sa intre in conversatie,,

iti vb frumos,,, chestii din astea
fundita?

| Mao a răspuns:

Iti spune?! Mai ales daca e genul de cartier. Nu e timid deci nu are motiv sa iti ascunda adevarul. Dar daca nu il placi s-ar putea ca dupa sa zica faze gen 'Tu chiar m-ai crezut?' sau sa se amuze pe seama chestiei asteia.
@lolly, serios? 'se uita dupa uh'? Ce inseamna asta? Da, se uita dupa tu. Frumoasa gramatica si exprimare mai au unii. (:

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Mai baga o mel de a lu eminem!