| fdfddffddfdf a întrebat:

Ce faceți frumoșilor? Ați face sex cu cineva pentru o sumă mare de bani dacă ați avea acest prilej, sumă ce v-ar asigura un trai bun pe o durată lungă de timp? Întrebarea se adresează ambelor sexe happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe un s8 desigur ca da

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as face asa ceva!

| fdfddffddfdf explică (pentru Violleta2022):

De ce zici asta? Eu nu văd nimic urât în a face sex cu cineva pentru bani mulți. Părerea mea este că tu, ca și femeie, să faci sex pe bani este dublu avantaj, pentru că te simți și bine și rămâi și cu bani
Trebuie să înțelegi că sexul pe bani nu este un lucru urât, ci este ceva normal și natural, doar că din păcate, puțini sunt cei/cele care au mintea deschisă ca și mine happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu as face asa ceva, pentru ca nu ma prostituez!
Doar prostituatele fac sex, pentru bani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru fdfddffddfdf):

Imi pare rau sa-ti spun, dar aici nu-i vorba de minte deschisa sau inchisa, facand sex pe bani, nu-i normal si nici natural, este degradant pentru marea majoritate a oamenilor, pentru ca nu suntem animale sa avem sex cu oricine este dispus sau ridica coada, marea majoritate aveam inteligenta si stim sa discernem si sa alegem 1 singur partner de sex pe viata, sau doar selectiv cativa partneri de-a lungul veitii, dar in nici un caz precum animalele, cu tot ce-ti pica la colt de strada.
Pentru categoria asta de "sex cu toata lumea oricand si oriunde", exista o categorie aparte de oameni, formata din prostituate si gigolo, care o fac pentru bani cu oricine si oricand, fiind o clasa degradanta si dezonorata de societate.

| SG1995 a răspuns:

Daca tipa arata bine o fac si pe gratis. rolling on the floor

| H321G4U5 a răspuns:

Sincer daca as fi sa cer bani pentru sex, pentru a-mi pierde virginitatea(o am pierduta deja)as cere cam cat ar costa Huawai Mate 10 Pro abia il astept sa iasa pe piata.Deci cam 2000€ ca sa îi iau mai multe accesorii.
Si as face sex pentru acea suma de bani(sunt baiat)

| SG1995 a răspuns (pentru H321G4U5):

Doar ca femeiile nu cauta virgini, cel putin nu cele tinere, cele dei 50-60, desi daca ai fi virgin ai avea noroc cu homosexuali.

| AmiPotan a răspuns:

Nu,nu as face sex decat cu persoana pe care o iubesc