| simplegirl2 a întrebat:

Ce fantezii ati avut si ati vrea sa le puneti in practica?!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu ce fantezii ai?

| RAY a răspuns:

Degeaba am fantezii ca nu am banii,cand o sa am banii o sa am si fantezii,momentan sunt fara fantezii sexuale, doar financiare, cand nu atragi sexul opus mai bine devi asexual sau incerci sa fi, voua nu va pasa de barbati care nu va atrag fizic, nici noua nu ne pasa de fetele care nu ne atrag recunosc asta

| mihai69 a răspuns:

Fanteziile mele NU pot fi puse în practică, de aia și sunt FANTEZII. Altfel erau demult realitate...

| siriusblack98 a răspuns:

Cu tine am o fantezie...nu vrei sa o punem in practica? laughing Ce vrei? asa intrebare, asa raspuns big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi ca cineva ti le-ar zice tie?

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu zii ..doar cine vrea raspunde laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru simplegirl2):

ASta se subintelege. Eram curios de raspunsul tau la intrebarea mea. Daca tot esti atat de curioasa, tu de ce nu le zici pe ale tale?

| Xelon a răspuns:

Ce inseamna "fantezii"?

| JustStitch a răspuns:

Am o fantezie, aceea de a incerca oralul pentru prima data.

| armand69 a răspuns:

Sa fac 69 cu o tipa care are squirt, sex cu dou tipe!
le-am pus in practica dar mai vreau, si mai am cateva fantezii de discutat cu cineva open minded in privatbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| iHateLuckyPersons a răspuns:

Sa-i bag niste inghetata de vanilie in *** si dupa ce se topeste s-a sug toata inghetata aia afara, dupa sa-i dau limbi pana nu mai ramane nimic dupa sa torn niste sos de ciocolata pe ea si s-o ling asa pe tot corpul pana la gura si dupa sa ne sarutam ''french style''rolling on the floor cu inghetata in gura, dupa ce inghetata se topeste in gura ei sa mi-o ''transmita'' mierolling on the floor....Mda,cre' ca nu-s in toate ''facultatile''

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns:

Fantezia mea este sa sarut tot corpul si apoi sa o lind la pasarica si prin fata si pe la spate

| valentin201 a răspuns:

Cea mai nasaola fantezie la mine a fost cand faceam sex in masina intr-o padure si surpriza cea mai mare ca in timp ce faceam sex ma pomensesc cu cineva care imi batea in geam..cine crezi ca era ..Domnul politist..Scuze ca ma exprim asa dar mi-a pierit toata pofta de sex imediat iar ciocanul s-a culcat la secundalaughing)

| valentin201 a răspuns:

Simplegirl2 tu de unde esti.Ai putea sa imi lasi nr tau de telefon sa vb pe whatsapp de rog frumos.cati ani?

| CosCosminCosminStefan a răspuns:

Sex cu profa de romana