| Otto2014 a întrebat:

Ce fantezii aveti? Cu cine si de ce?
Curiozitate

Răspuns Câştigător
| JokerDeaD a răspuns:

As face dragoste cu fata de care imi place, dar ceva pasional, excitant undeva in bucatarie sau in dormitor pe un pat mai dezordonat alb tot, iar ea sa isi infiga unghiile in spatele meu, apoi sa ma zgarie ca o pisicuta pe spate, toate astea sa se intample in Hawaii, intr-o casa aproape de plaja. As povesti mai detaliat, dar nu stiu daca este voie. laughing

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Katy Perry. Sa i-o dau caineste in timp ce o strang cu o curea de gat.

| ubox7007 a răspuns:

Fantezia mea cea mai mare este sa ma apuc sa invat pentru bac sad