| Pissy a întrebat:

Ce farsa sa-i fac prietenului meu azi, de 1 aprilie? laughing :*

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Faci cum mi-a facut prietena mea mie. Era plecata din localitate cu fetele la un turneu de handbal si m-a sunat la ora 12:00 una din prietenele ei ca e in stare urgenta la spital a lovit-o o masina in timp ce mergea pe trotuar. Starea ei e grava etc etc laughing Fundita terog happy

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Sa ii zici ca te desparti de el laughing

| Foca a răspuns:

Buna. eu zic sa ii zici ca esti gravida laughing e buna astalaughing
Succes.
Ciao

| AnaisC a răspuns:

Sa nu il mai bagi in seama toata ziua sa nu-i rasp la teleofn sa te fatai pe langa...o poza cu altu' la avatar:>
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| dr1nco a răspuns:

In niciun caz sa nu'i spui ca vrei sa te desparti de el ( asta in cazul in care ai o relatie serioasa cu el ).

Succes!