| Andrei777 a întrebat:

Ce fata ati alege: Una Prea Frumoasa care o iubesti dar candva te-a lasat pentru altuu si acum se intoarce la tine? SAU una care te adora te vrea e frumoasaaaa:X dar are probleme cu fostul prieten thinking vreau pareri!

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Nu sunt baiat, dar daca inca te iubeste si te-a lasat pentru altu(si desigur, daca si tu o iubestiraised eyebrows ), ar trebui sa o alegi pe ea... poate si-a dat seama cat de mult tine la tine...si daca te vrea inapoi, chiar tine la tine, garantez.
si...decat sa fii cu o fata care inca il mai place pe fostul da te place si pe tine, mai bine sa te impaci cu fostawinking
dar, pana la urma, faci ce iti dicteaza inima nu mintea.
sa nu faci ceva ce vei regreta mai tarziu
iar daca nu poti si chiar nu poti sa alegi, mai bine sa nu fi cu nimeni pentru un timp, pana se linistesc apelewinking

4 răspunsuri:
| Tzygy a răspuns:

Depinde ce probleme cu fostul pretenstraight face daca se leaga de ea, o bate, sau ceva de genu, rezolva-l pe ala, si ramai cu ea. cauta orice solutie, s-o iei pe cea din urma, in nici un caz sa-i mai dai o sansa lu aialaltaoh go on, ca poate e o faza ca sa rada de tine, sa vada daca mai ti la ea, si o sa te lase iar, asa ca fa-o sa fie geloasaoh go on

| claudia_6048 a răspuns:

Prima daca te-a lasat atunci pica nu merge atata timp cat ea a fost cea care ti-a dat papucii prima data cel mai probabil o va mai face laughing) cu siguroanta...deci mai corect ar fi sa incerci cu a 2a si daca ea vrea intr-adevar relatie va rezolva toate neintelegerile explicandu-i prietenului ei ca nu mai merge si...etc la fel cum ti-a facut prima laughing) si dupa o poti primi tu cu bratele deschise fara alte indoieli si pe prima ti-am zis da-o drek tongue trebuie sa ai si tu orgoliu ca fiecare baiat nu o poti lasa sa-si bata joc de tine tongue

| justme_3711 a răspuns:

De ce saa pupi unde ai scuipat? nu te intoarce in trecut pentru fosta!happy

| micutzadominatoare a răspuns:

pe cea pe care o iubesi, sau simti ceva pentru ea